Keresés

Megjelenések

2024. január 11., csütörtök 21:18
Sandro9 írta:
A fenébe is, végleg kihal a hazai filmkiadás :(

Majd a külföldi kiadvány beszerzése mellé kiadom magamnak a szinkronos változatot M-Discen :)

Egyébként tényleg ennyire kevesen költöttek itthon filmvásárlásra? Tényleg pár száz vagy ezer darab ment csak el egy-egy kiadványból? Mindenki illegálisan szerezte be a filmeket? Vagy jobb a streaming, (kölcsönzés) mint a tulajdonlás, ez ölte meg?

Nézegetem a kis szerény (kb.200db-os hazai+kb 50 külföldi) BD gyűjteményemet és roppant szomorú vagyok, hogy csak külföldi kiadványokkal fog bővülni.......az is majd csak hébe-hóba. Így sok kedvem már nincs a gyűjtögetéshez......


Szerintem írhatod múlt időben is. Az elmúlt évben szinte semmi sem jelent már meg. Néha van egy akció a még meglévő raktárkészletekre és ennyi.

Ha egyszer beleásná magát valaki és alaposan körbe elemezné mi is történt a magyar piacon azt biztos elolvasnám. A szinte megegyező méretű, igényű és anyagi helyzetű cseh piac a mai napig köszöni szépen rendben van, sőt, virágzik a magyarhoz képest. Nálunk meg a világon talán elsőként gyakorlatilag teljesen megszűnt a fizikai kiadás.
0
2024. január 11., csütörtök 13:23
A fenébe is, végleg kihal a hazai filmkiadás :(

Majd a külföldi kiadvány beszerzése mellé kiadom magamnak a szinkronos változatot M-Discen :)

Egyébként tényleg ennyire kevesen költöttek itthon filmvásárlásra? Tényleg pár száz vagy ezer darab ment csak el egy-egy kiadványból? Mindenki illegálisan szerezte be a filmeket? Vagy jobb a streaming, (kölcsönzés) mint a tulajdonlás, ez ölte meg?

Nézegetem a kis szerény (kb.200db-os hazai+kb 50 külföldi) BD gyűjteményemet és roppant szomorú vagyok, hogy csak külföldi kiadványokkal fog bővülni.......az is majd csak hébe-hóba. Így sok kedvem már nincs a gyűjtögetéshez......
0
2024. január 10., szerda 11:15
Szerintem a M:I 8 már nem lesz. Sajnos.
0
2024. január 10., szerda 9:32
blurayfan1983 írta:
A Megfojtott virágok január 25-én jelenik meg az olaszoknál az eagle films hozza ami a paramount filmeket forgalmazza olaszországban máshól is várható január végén, a Napóleon február körül a Sony hozza külföldön,Itthon várható megjelenés?

Paramount talán még van nálunk, Sony biztosan nem.


Én még begyűjtöttem a McQuarrie-féle M:I filmeket BD-n, remélhetőleg a Leszámolás második része is jönni fog. Aztán meg kb. tényleg vége a dalnak, ami a hazai kiadású filmek gyűjtögetését illeti...
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2024. január 10., szerda 4:16
Sandro9 írta:
Sziasztok!
Jól gondolom, hogy a Dune Part Two sem fog megjelenni Magyarországon? (lévén Warner)


Szia
Jól gondolod!
0
2024. január 9., kedd 20:46
Sziasztok!
Jól gondolom, hogy a Dune Part Two sem fog megjelenni Magyarországon? (lévén Warner)
0
2024. január 9., kedd 16:07
Pow12er írta:
A Megfojtott virágok január 25-én jelenik meg az olaszoknál az eagle films hozza ami a paramount filmeket forgalmazza olaszországban máshól is várható január végén, a Napóleon február körül a Sony hozza külföldön,Itthon várható megjelenés?


Paramount talán még van nálunk, Sony biztosan nem.
0
2024. január 9., kedd 15:33
A Megfojtott virágok január 25-én jelenik meg az olaszoknál az eagle films hozza ami a paramount filmeket forgalmazza olaszországban máshól is várható január végén, a Napóleon február körül a Sony hozza külföldön,Itthon várható megjelenés?
film kedvelő
0
2023. november 28., kedd 12:51
M.O.D. írta:
Sziasztok!

Valakinek van infója a Mandalorian kiadásokon esetleg fentlévő magyar feliratról? Idehaza hiába is várnám a megjelenést, így marad külföld. Megint...


Nincs magyar felirat, se szinkron, sehol a világon, semelyik Disney lemezen.
0
2023. november 28., kedd 8:45
Sziasztok!

Valakinek van infója a Mandalorian kiadásokon esetleg fentlévő magyar feliratról? Idehaza hiába is várnám a megjelenést, így marad külföld. Megint...
0
2023. november 16., csütörtök 14:32
Argento írta:
Örömteli hír azoknak akik már hosszú évek óta várják James Cameron filmjeit nagyfelbontásban, hogy a következő pár hónapban szinte az összes fontosabb filmje megjelenik UHD formátumon. Decemberben jön a Titanic, Márciusban pedig A mélység titka, Két tűz között és a Bolygó neve halál is befutnak. Sajnos nálunk ez esélytelen, de gondolom akit érdekel úgyis rácsap majd ezekre .


Hát éppen ezen filózok, hogy lassan meg kell barátkoznom a gondolattal, hogy még az ilyen nagy blockbustereket is kintről kell magyar vonatkozás nélkül polcra tenni, a család meg majd nézi addig a telefont :-S
0
2023. november 16., csütörtök 6:55
Örömteli hír azoknak akik már hosszú évek óta várják James Cameron filmjeit nagyfelbontásban, hogy a következő pár hónapban szinte az összes fontosabb filmje megjelenik UHD formátumon. Decemberben jön a Titanic, Márciusban pedig A mélység titka, Két tűz között és a Bolygó neve halál is befutnak. Sajnos nálunk ez esélytelen, de gondolom akit érdekel úgyis rácsap majd ezekre .
0
2023. október 26., csütörtök 19:14
funtom (resigned) írta:
Az Oppenheimer meg Barbie itthon nem lesz?

Universal és Warner, úgyhogy nem!
0
2023. október 26., csütörtök 14:58
funtom (resigned) írta:
Az Oppenheimer meg Barbie itthon nem lesz?


Ha jól látom a külföldi megjelenéseken, sehol nem kerülünk rá még csak felirattal sem… :(
0
2023. október 26., csütörtök 14:08
Az Oppenheimer meg Barbie itthon nem lesz?
0
2023. október 25., szerda 14:05
Argento írta:
Nem mondom kérdezem,mert Paramountos mozi forgalmazás,és Apple tv pluson lehet mejd nézni online.

Ja az más, elég félreérthető lett. Hát itthon nem valószínű, külföldön is szerintem olyan sorsa lesz mint “Az ír”-nek, a Criterion Collection adta ki az USA-ban, de csak BD-n. Azt a kiadványt beszereztem, nagyon igényes, de látszik hogy csak az amerikai piacra szánták. Ha ki is adják, szerintem maximum ők, főleg így hogy az Apple-é a forgalmazás…

Az Ír megjelent B régiósan is. A Criterion ad ki Angliában is BD-t.


Igen az van meg nekem is, rosszul fogalmaztam, a lényeg hogy a Criterion adta ki, senki más.
0
2023. október 25., szerda 13:28
katobazsika írta:
Nem mondom kérdezem,mert Paramountos mozi forgalmazás,és Apple tv pluson lehet mejd nézni online.

Ja az más, elég félreérthető lett. Hát itthon nem valószínű, külföldön is szerintem olyan sorsa lesz mint “Az ír”-nek, a Criterion Collection adta ki az USA-ban, de csak BD-n. Azt a kiadványt beszereztem, nagyon igényes, de látszik hogy csak az amerikai piacra szánták. Ha ki is adják, szerintem maximum ők, főleg így hogy az Apple-é a forgalmazás…


Az Ír megjelent B régiósan is. A Criterion ad ki Angliában is BD-t.
0
2023. október 25., szerda 13:19
Pow12er írta:
De a Paramount filmek még megjelennek itthon, akkor ez is lehet?.


Ez nem csak Paramount film, hanem jórészt benne van az Apple, ami miatt elég valószínű hogy a stream-et fogják erőltetni, valamilyen formában biztos megjelenteti majd valaki, de szerintem csak a tengerentúlon, szerintem arra is kicsi az esély hogy itt az EU-ban megjelenjen, nemhogy itthon. De ne legyen igazam!
0
2023. október 25., szerda 11:38
De a Paramount filmek még megjelennek itthon, akkor ez is lehet?.
film kedvelő
0
2023. október 25., szerda 10:44
Pow12er írta:
Nem mondom kérdezem,mert Paramountos mozi forgalmazás,és Apple tv pluson lehet mejd nézni online.


Ja az más, elég félreérthető lett. Hát itthon nem valószínű, külföldön is szerintem olyan sorsa lesz mint “Az ír”-nek, a Criterion Collection adta ki az USA-ban, de csak BD-n. Azt a kiadványt beszereztem, nagyon igényes, de látszik hogy csak az amerikai piacra szánták. Ha ki is adják, szerintem maximum ők, főleg így hogy az Apple-é a forgalmazás…
0
2023. október 25., szerda 10:34
Pow12er írta:
Nem mondom kérdezem,mert Paramountos mozi forgalmazás,és Apple tv pluson lehet mejd nézni online.


Bocs, hogy ezzel traktállak, de írott szövegben különösen nagy jelentősége van az írásjeleknek, mivel annál nem hallani, hogy az illető milyen hangsúllyal ejti ki a mondatot:)
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
2
2023. október 25., szerda 10:28
Nem mondom kérdezem,mert Paramountos mozi forgalmazás,és Apple tv pluson lehet mejd nézni online.
film kedvelő
0
2023. október 25., szerda 9:51
Pow12er írta:
A Megfojtott Virágok meg fog jelenni itthon.


Ez biztos? Ki adja ki?
0
2023. október 25., szerda 9:28
A Megfojtott Virágok meg fog jelenni itthon.
film kedvelő
0
2023. október 24., kedd 17:25
Pow12er írta:
A Mission Impossible 8 2025 május 23-ig késik,még rengeteg idő amig megjelenik itthon.


Ezzel az a baj, addigra tutira bukjuk a Paramount-ot is. Ha jövőre megjelenik, ahogy tervezték, akkor jó eséllyel még lemezen is jött volna.
0