Keresés

Megjelenések

2002. augusztus 1., csütörtök 18:26
nos, hivatalosan is bejelentették a Star Wars: Episode II - Attack of the Clones hivatalos DVD megjelenését. kétféle DVD változat jelenik meg, egy Pan and Scan és egy Widescreen is. a két változat a képaránytól eltérően teljesen azonos, 8 kimaradt jelenet, rengeteg dokumentumfilm stb. érdekesség, hogy a kimaradt jelenetek, és a Connections film rajta lesz a VHS változaton is. a pontos specifikációkat és a borítóképeket meg lehet nézni itt:

http://www.starwars.com/episode-ii/news/2002/08/news20020801.html
0
2002. augusztus 1., csütörtök 10:14
Kedves Xpress!

Engem a Seven (Hetedik) SE kétlemezes hazai megjelenése érdekelne.

Köszi
0
2002. július 31., szerda 4:49
Hmm. olvasgatva a fórumot nekem is eszembe jutott egy film amit eléggé hiányolok a palettáról
ez pedig a Robin Williams neve által fémjelzett Madárfészek (The Birdcage) című vígjáték:)

Van róla valami információféleség?
0
2002. július 30., kedd 17:53
Kedves Xpress!

Két film DVD megjelenése érdekelne a legjobban: az egyik a Bryan élete, a másik pedig A jó, a rossz és a csúf. Elképzelhető, hogy kérdeztek már egyikről-másikról titeket, de nem olvastam végig a fórumot. Bármilyen információt megköszönök.
0
2002. július 29., hétfő 0:13
köszi,
na pár hónapot még kibírok ha eddig vártam..;))
0
2002. július 28., vasárnap 13:33
A Grease szeptemberben biztos, hogy nem jelenik meg nálunk. Amerikában is szeptember végén jelenik csak meg. Valószínű, hogy októberben, vagy novemberben jön ki nálunk a film.
A Jégkorszak itthon november előtt nem várható. Biztosat még nem lehet tudni a filmről, de nagyon kell szorítani, hogy legyen rajta szinkron, lévén FOX-filmről van szó. Azért bízzunk benne, hogy ezúttal felkerülünk a lemezre szinkronnal.
0
2002. július 28., vasárnap 13:25
szia Xpress,

ugylatszik kerdesem elkallodott...;))
szal, Grease dvd varhato nalunk szeptemberben? es tudtok e rola vmi infot?
+ akkor mar megkerdeznem az Ice Age-et is mert lattam angoloknal okt. 21 a megjelenes

koszonettel,
0
2002. július 28., vasárnap 0:12
Nyugi Xpress! Soha nem átkoználak! :) Ez viszont, amit most leírtál, nagyon YOl esett! Akkor nem rendelek külföldről! Várok a magyar szinkronos verzióra! De várom már!
Vannak ütős beszólások pl:
...
-Tehát 7 pasas meg 7 feleség az..
-Várjon ehhez én értek...
-7 pasas meg 7 feleség az...
-Kuss legyen már McClane! Azt mondta hogy 7 feleség 7 zsákkal! 7-szer 7 az 49! Hogy hangzott tovább?
-Hogy a zsákban volt 7 macska...
-Miért nem figyelt jobban?
-De figyeltem, a k*rva életbe! Kib*szottúl másnapos vagyok,na ez az igazság!  :)

vagy pl:
-Hé haver, megtudnád mondani ki volt a 21. elnök? ...
-Kibukott a fickó!
-Majd felvidul, ha a hátsó ülésre néz!
-B*sszameg, otthagytam az aranyrudat! Wah! :)

(lehet hogy egykét helyen nem szó szerint idéztem :) )
Na YO ennyit a szöveg idézésből! De a lényeg hogy megint yobb lett egy kicsit a hangulatom! :))))
0
2002. július 27., szombat 23:38
A DIE HARD 3 régóta "készülőben" van. Az a "baj" a filmmel, hogy itthon nem ugyanaz a jogtulajdonosa, mint Európa nagy részében, tehát nem a Disney, hanem Andy Vajna, s rajta keresztül az InterCom a jogtulajdonos. A kiadó nagyon régóta tervezi megjelentetni a filmet, de mivel több kelet-európai országban nem jelent még meg, valószínűleg összehangolási problémák vannak. Az azonban biztosnak tűnik, hogy ha végre megjelenik, rajta lesz a magyar szinkron és a felirat is - legalább ennyi előny legyen a hazai kiadásból.
Nem merem most azt mondani neked, hogy nem jelenik meg egy éven belül. Valószínűnek tartom, hogy most már tényleg csak hónapok kérdése a hazai bemutató, de ne engem átkozz, ha tévedtem! :)
0
2002. július 27., szombat 23:31
http://www.dvd.com/product_movies.asp?type=Movie&productnumber=30603

Bár ahogy látom már szinte mindenhol megjelent! :)
Nálunk mért nem?
Tudom megvehettem volna a német verziót is 5.1 angollal, de oda mostanába nem mentem volna és ezért vettem meg az olaszoknál! :)) De ha Xpress azt mondja hogy nem fog megjlenni egy éven bellül sem akkor asszem rendelek majd egyet Angliából! :)))))
0
2002. július 27., szombat 23:20
Kedves Xpress!
Nem tudsz valamit a DIE HARD 3 DVD változatáról?
miért nem adták ki?
talán azért mert a Cinergi nem ment még bele?
Egyébként nekem meg van DVD-n! Olaszban vettem 2500 Ft-ért, egy Qrva nagy bevásárló központban! Tűrhető szélesvásznú kép, Surround angol hang és DTS olasz hang! Ya és az olasz feliratot nem sikerült még kikapcsolni! :)))) Ne, tudod mikor jelenik meg hivatalosan? És ha megjelenik, akkor lehet hogy lesz rajta szinkron? Szerintem ez az a film aminél a szinkron kötelező!!!! Nincs igazam? Ritka YO beszólások vannak benne! :)))) Szerintem Vajna bácsi YOl megcsinálta ezt a filmet! :)
0
2002. július 27., szombat 22:30
Kedves Brikó!
Az említett film joga ismereteink szerint a Paramountnál van. Egyelőre azonban még az 1-es régióban sem jelentették be a megjelenését, márpedig nálunk csak 2-3 hónappal az amerikai premier után várható.
Mivel jövőre lesz a film bemutatójának 35. évfordulója, erős a gyanúnk, hogy 2003-ban számíthatunk a megjelenésre.
0
2002. július 27., szombat 22:27
Tisztelt Xpress!

Egy régi nagy klasszikus érdekelne: VOLT EGYSZER EGY VADNYUGAT. Tudtok valamit róla?
Gyerekkorom nagy kedvencei voltak a Bud Spencer - Terence Hill, Belmondó filmek, van esély rá, hogy kiadják őket DVD-n? Természetes Bujtor István szinkronnal lenne a frankó...
0
2002. július 26., péntek 22:25
Kedves Herceg!
Arra kérnélek, hogy ha megvannak a régi e-mailjeink, olvasd át őket mégegyszer. Sem ott, sem az akciós Warner/Columbia oldalon nem keltettük még csak a látszatát sem, hogy ezek az akciók csak nálunk élnének. Az első mondatban egyértelműsítjük, hogy ez a Warner Home Video akciója.
Nem tudom, mi megtévesztő a bolti ár/Xpress ár kiírásnál. Ha nincs ott az eredeti bolti ár, nincs mihez viszonyítani, hogy az aktuális ár mennyivel kedvezményesebb az eredetinél.
Miért nem adunk további kedvezményt a Warner-akciós filmekből? Mert a kiadó csak azzal a szerződésben rögzített feltétellel biztosítja a kedvezményes filmeket a kereskedőknek, ha azok a meghirdetett engedményes áron - vagyis se drágábban, se olcsóbban - árusítják.
Ami a saját nyereség növelését illeti, kívánom, te is tegyél zsebre legalább annyi hasznot, amennyi egy-egy akciós Warner-filmen van - a teljesség kedvéért: ha valaki csak egy akciós Warner filmet rendel (3.990 Ft) postán, akkor nagyjából 10 Ft-ot keresünk, lévén a tényleges postai és csomagolási költség nagyobb, mint amennyit csomagonként egységesen felszámolunk :) Ezt nem panaszként mondjuk, az akciót szolgáltatásnak, plusz vonzerőnek és piacépítőnek találjuk, tehát örülünk neki akkor is, ha keresni nem lehet vele.
Sok szó esett már a Star Wars akcióról. Csak a tényeket mondom, mindenki döntse el, vadkapitalizmus van-e vagy sem :)
A film joga június végén lejárt, tehát a forgalmazó nem árusíthatja tovább a lemezt. Mivel egy nagyobb mennyiséget megvásároltunk az utolsó napon, a korábbi árnál jóval nagyobb engedménnyel kaptuk meg a filmeket, és - ugyan bespájzolhattuk volna a lemezeket, hogy majd egy év múlva, amikor már sehol nem kapni - jelentős haszonnal kínáljuk az új DVD-tulajdonosoknak, úgy gondoltuk, hogy minimális haszonnal akciót hirdetünk. (Szóval itt nem a kiadó akciózott). Azt hiszem a 8500 Ft-hoz képest a 4930 Ft nyugodtan nevezhető "szuper ár"-nak, de ez szubjektív megítélés kérdése. Az eladások alapján úgy tűnik mások is úgy gondolták, hogy szuper az ár, mert az eredetileg akciósan meghirdetett mennyiség pillanatok alatt elfogyott.
Ami a legfontosabb: az akciót abban a tudatban hirdettük meg, hogy a kiadó tájékoztatása szerint más partnerük (a Netpiacon kívül) nem vásárolt nagyobb mennyiséget a filmből. Ehhez képest jelent meg kb. 1 héttel az általunk meghirdetett akció után akciós áron az egyik multiban a film. Csak annyit szeretnénk tisztázni, hogy mi DVD-eladásból élünk. Tehát az nem hiszem, hogy elvárható lenne tőlünk, hogy beszerzési ár alatt árusítsunk filmeket - nem tehetjük meg, mert ez gazdasági öngyilkosság lenne. Az említett üzletlánc nagyon valószínű, hogy bukott a SW-akción, viszont megkereste a pénzt más termékeken. Az ő dolga.
Nem tudom Te személy szerint miért sértődtél meg ránk - ha a Warner akció miatt, mert úgy érezted átvágunk, akkor elnézésedet kérjük, tényleg nem állt szándékunkban. Ha esetleg levélben megírod a problémáidat, részletesebben is megbeszélhetjük a dolgot. Csak arra kérünk: azt hidd el nekünk, hogy a hazai DVD-kereskedelem nagyon messze áll a vadkapitalizmustól - ha egy kicsit körülnézel, talán feltűnik, hogy összességében sehol nem kapsz nagyobb kedvezményeket a legális filmekre, mint nálunk - és ennek sajnos nem az az oka, hogy minden kereskedő kapzsi, hanem az, hogy ilyen árrések mellett ez az észszerűen kigazdálkodható maximum kedvezmény.
0
2002. július 26., péntek 21:35
Ez a "szuper ár" dolog nekem is bökte már a csőrömet, de mivel egy ideje nem rendelek innen, nem érdekelt a dolog.
Szóval tény ami tény, hogy amikor elindult ez a Warner meg Columbia akciózós DVD ár, én tényleg beettem, hogy ez csak itt az XPressen van. De aztán láttam, hogy a Cora-ban is kint vannak a kínáló panelek, meg ugyanazok a filmek az akciós áron. Szóval abszolúte félrevezető és MEGTÉVESZTŐ ahogy az XPressen ki van írva a bolti ár meg az XPress ár... Mert a kedvezményes áron BÁRHOL megvehető, viszont az XPress úgy adja el a dolgot, hogy további kedvezmény már nem ad. Így tulajdonképpen a saját nyereségét növeli, hiszen a kedvezményt a kiadó adta, az XPress meg elteszi az egész hasznot...

A Star Wars akcióról már ne is beszéljünk. Itt is nagy a duma, holott a kiadó akciózik, nem az XPress, ő csak számolja a hasznot és a saját marginjából nem enged semmit... Szóval vadkapitalizmus van itt a javából!
0
2002. július 26., péntek 12:59
Nem azt írtam, hogy nem voltatok korrektek, söt pont dicsértelek benneteket.

Pusztán a szubjektív véleményemet írtam meg az SW2 reklámotok 'shopping chanel' jellege miatt.

Különben én is csak ismételni tudom: Ne értsd/sétek félre, ez csak pozitív kritika.
0
2002. július 26., péntek 0:36
Talán a "fantasztikus ár" túlzás egy kicsit, főleg összehasonlítva az általam említett árral, bár önmagában nézve tényleg jónak mondható, ha az ajánlott fogy. árral hasonlítom össze.
Ne értsd/sétek félre, ez csak pozitív kritika.
0
2002. július 25., csütörtök 21:29
Melyik pontban nem voltunk korrektek szerinted?
0
2002. július 25., csütörtök 21:25
Abszolút egyetértek az előttem szólóval, már csak azért is mivel a MM-ben 3990,- Ft-ért kapható a DVD.....

"XPRESS:

Az SW2 reklámotokat egy kicsit túlzásnak érzem.

Úgy gondolom hogy az eddigi korrekt ténykedéseteket nem kellene ilyen 'shopping' irányban elvinni. ("FANTASZTIKUS ár! ... Akciónk meghirdetésekor szinte azonnal gazdára talált az első 100 példány, ezért kiterjesztettük az akciót további 150 példányra. A korlátozott darabszám miatt egy megrendelőtől legfeljebb 5 kópiára fogadunk el rendelést!")


Üdv
"
0
2002. július 25., csütörtök 21:23
Abszolút egyetértek az előttem szólóval, már csak azért is mivel a MM-ben 3990,- Ft-ért kapható a DVD.....
0
2002. július 25., csütörtök 14:02
Én az Atlantisz gyermekeit keresem. Moziban ment de utána semmi. Ez is Kinowelt-es volt?
0
2002. július 23., kedd 9:43
hali,

egy kerdes x-press: vhol olvastam, hogy szeptemberben lesz Grease dvd, tudtok rola vmit?
0
2002. július 23., kedd 6:13
South Park Mozifilm - nem lesz
South Park Sorozat - nem lesz
Az Elit alakulat - november-december tájékán, 6 lemez, 16:9, DD5.1, Warner
Alkonyattol Pirkadatig - nem tudom
Ford Fairlane Kalandjai - a közeljövőben, de csak felirattal
X-Akták Videotékás sorozat - azt nem tudom, hogy a "videotékás" jelző mit takar, de a teljes szezonokat már kiadták tőlünk nyugatabbra. Ergo nálunk nem lesz.

Itthon is élveszheted őket, ha megrendeled külföldről.
0
2002. július 22., hétfő 19:51
Hello

Engem az érdekelne hogy a következö filmek mikor jelenek meg! vagy egyátalán mi van velük!?

South Park Mozifilm
South Park Sorozat
Az Elit alakulat
Alkonyattol Pirkadatig
Ford Fairlane Kalandjai
X-Akták Videotékás sorozat

Lesz ezekböl magyarországon is valami vagy csak külföldön élveszhetik.???
0
2002. július 21., vasárnap 23:18
A film készitőitől tudtam meg, hogy a "Valami Amerika" DVD-n szeptember végén jelenik meg. Extrák közül lesz: rendezői kommentár, werkfilm, koncert felvételek, stb..
Azt sajnos nem írták meg, hogy a film hangja DTS lesz-e ( ugyanis a film a mozikban elsőként a magyar filmtörténelemben ilyen hangzással szólt )
0