Keresés

KÉRDÉSEK

2024. július 25., csütörtök 9:38
Sziasztok! Tudomásotok szerint megjelent bárhol is magyar vonatkozással (felirat is elég) a Downton Abbey sorozat DVD-n vagy blu-rayen? Előre is köszi a választ!
0
2024. március 13., szerda 3:12
Üdv
Aki nézte a Mátrix 4k lemezen,észrevette hogy kicsit csuszik a magyar hang? Mert elég zavaro, vagy az én készülékemben a hiba?
A sima bdn is megnéztem ott remek az időzités.
-1
2024. március 13., szerda 3:12
Üdv
Aki nézte a Mátrix 4k lemezen,észrevette hogy kicsit csuszik a magyar hang? Mert elég zavaro, vagy az én készülékemben a hiba?
A sima bdn is megnéztem ott remek az időzités.
0
2024. március 10., vasárnap 19:08
P1eTr0 írta:
Sziasztok!

Egy kérdésem lenne azokhoz, akik korábban megvásárolták a Fantasztikus Négyes (a 2005-ös verzió) blu-ray változatát.

Tegnap gondoltam megnézem, de a lejátszóba helyezve felpörög a lemez, aztán egyszerűen leáll. A lejátszó indításkor kiírja, hogy Play, egy pillanatra megjelenik a 00:00:00, majd utána rögtön Stop felirattal visszatér a lejátszó "kezdőképernyőjére".

Esetleg valaki tapasztalt hasonlót ennél a lemeznél?


Szia

Hála az égnek nálam nincs baja.

Viszont sajnos több FOX-os lemeznél ilyen előfordult már. Pl. Jégkorszak 1 és 3, Rob Roy, stb...
0
2024. március 10., vasárnap 10:21
Sziasztok!

Egy kérdésem lenne azokhoz, akik korábban megvásárolták a Fantasztikus Négyes (a 2005-ös verzió) blu-ray változatát.

Tegnap gondoltam megnézem, de a lejátszóba helyezve felpörög a lemez, aztán egyszerűen leáll. A lejátszó indításkor kiírja, hogy Play, egy pillanatra megjelenik a 00:00:00, majd utána rögtön Stop felirattal visszatér a lejátszó "kezdőképernyőjére".

Esetleg valaki tapasztalt hasonlót ennél a lemeznél?
0
2023. július 2., vasárnap 21:05
Valami új akciók nem varhatóak mostanában?
0
2023. június 23., péntek 18:03
Én nem. Egyik évadot sem keresem! 😃
0
2023. június 23., péntek 10:00
Thomas írta:
Keresem dvd-n az X akták 3. évadát,persze szinkronosan és jó állapotban.


Hmm, ki nem?:O
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2023. június 22., csütörtök 20:11
Keresem dvd-n az X akták 3. évadát,persze szinkronosan és jó állapotban.
0
2023. május 1., hétfő 14:01
Keresem dvdn a Rocky 4-et akinek meg van és jó állapotban szívesen megvenném ide írjanak:bogar99@gmail.com.
0
2023. február 26., vasárnap 12:21
Hello
Fém popcorn-os mozis vödröt valamilyen filmhez kötődően hol lehetne rendelni? Googlen semmi normális helyet nem találtam..
0
2023. január 22., vasárnap 17:22
tippancs írta:
Évek óta várok ezeknek a filmeknek a magyarországi DVD megjelenésére:
Star Wars: Skywalker kora
Csodapark
Előre
Raya és az utolsó sárkány
Free Guy
King’s Man: A kezdetek
Dzsungeltúra
Lelki ismeretek
Van esély rá, hogy valamikor kapható lesz magyarországi kiadású változat?


Ezek Disney címek, soha nem fognak megjelenni itthon fizikai adathordozón magyar szinkronnal, szóval ne várj rájuk. Disney streaming csatornáján a Disney+-on tudod őket megnézni szinkronosan.
0
2023. január 22., vasárnap 11:22
Évek óta várok ezeknek a filmeknek a magyarországi DVD megjelenésére:
Star Wars: Skywalker kora
Csodapark
Előre
Raya és az utolsó sárkány
Free Guy
King’s Man: A kezdetek
Dzsungeltúra
Lelki ismeretek
Van esély rá, hogy valamikor kapható lesz magyarországi kiadású változat?
,,Jót s jól!"
0
2023. január 8., vasárnap 11:21
Kedves Xpress!

Kérhetek egy új topicot az idei szavazós játék lebonyolítására?

"2022 - A legjobb filmek" címmel.

Köszönöm.
0
2023. január 4., szerda 22:24
Várható-e a Minden rendben ment című 2021-es Sophie Marceau film és a Spencer című 2021-es Kristen Stewart film hazai DVD/BD megjelenése?
0
2021. december 5., vasárnap 10:42
Kedves Xpress!

Már nem tudom, tavaly hogy volt, de most át lehet vinni foglalásban lévő terméket a következő évre? Ha a Suicide Squad tényleg csak 15-én jelenik meg, az idén már inkább hanyagolnám az átvételét... Már csak azért is, mert így is annyi néznivalóm van (thx Netflix), hogy nem győzőm.
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2021. november 22., hétfő 17:22
DNS írta:
Valakinek megvan a Kapj el, ha tudsz c. Spielberg film DVD-n? (Ha jól tudom, BD-n nem jelent meg itthon.) Itt az üzletben valamiért nem találom...

Elsősorban az érdekelne, hogy vannak-e extrák a kiadványon.

Pedig itt van:
https://xpress.hu/kapj-el-ha-tudsz-egylemezes-valtozat

Ez érdekes... Én korábban és most is hiába írom be a keresőbe, nem hoz fel semmilyen találatot.


Ha a Catch Me If You Can-t írod be, ott lesz a találatok között.
0
2021. november 22., hétfő 13:26
Azt kezdtem el számolgatni, hány olyan UHD-kiadvány létezik, amely a korábbi médiumokhoz képest teljes, mind a magyar szinkron, mind a magyar felirat szempontjából. Csak azok a filmek jutottak eszembe, amelyek érdekelnek is. Kettő ilyet találtam:
1. Mission: Impossible I. rész (a korábban megjelent DVD-n csak szinkron volt, az UHD-n van felirat is - BD-n nem jelent meg)
2. Karate Kid III. (a decemberben megjelenő UHD-n lesz szinkron is, az előzőleg megjelent DVD-n és BD-n csak felirat volt)
Tud még valaki más filmet is?
1
2021. november 22., hétfő 12:18
Polgesz írta:
Valakinek megvan a Kapj el, ha tudsz c. Spielberg film DVD-n? (Ha jól tudom, BD-n nem jelent meg itthon.) Itt az üzletben valamiért nem találom...

Elsősorban az érdekelne, hogy vannak-e extrák a kiadványon.

Pedig itt van:
https://xpress.hu/kapj-el-ha-tudsz-egylemezes-valtozat


Ez érdekes... Én korábban és most is hiába írom be a keresőbe, nem hoz fel semmilyen találatot.
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2021. november 21., vasárnap 18:38
DNS írta:
Valakinek megvan a Kapj el, ha tudsz c. Spielberg film DVD-n? (Ha jól tudom, BD-n nem jelent meg itthon.) Itt az üzletben valamiért nem találom...

Elsősorban az érdekelne, hogy vannak-e extrák a kiadványon.


Pedig itt van:
https://xpress.hu/kapj-el-ha-tudsz-egylemezes-valtozat
0
2021. november 21., vasárnap 16:39
Frank Horrigan írta:
Valakinek megvan a Kapj el, ha tudsz c. Spielberg film DVD-n? (Ha jól tudom, BD-n nem jelent meg itthon.) Itt az üzletben valamiért nem találom...

Elsősorban az érdekelne, hogy vannak-e extrák a kiadványon.

Ami nekem van, az a kétlemezes első kiadás, még a Universal adta ki a hőskorban, extrák terén elég jól el van eresztve, amik magyar feliratosak. A későbbi egylemezes verzión semmi bónusz nincs.


Ok, köszi az infót.
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2021. november 21., vasárnap 14:36
DNS írta:
Valakinek megvan a Kapj el, ha tudsz c. Spielberg film DVD-n? (Ha jól tudom, BD-n nem jelent meg itthon.) Itt az üzletben valamiért nem találom...

Elsősorban az érdekelne, hogy vannak-e extrák a kiadványon.


Ami nekem van, az a kétlemezes első kiadás, még a Universal adta ki a hőskorban, extrák terén elég jól el van eresztve, amik magyar feliratosak. A későbbi egylemezes verzión semmi bónusz nincs.
0
2021. november 21., vasárnap 14:00
Valakinek megvan a Kapj el, ha tudsz c. Spielberg film DVD-n? (Ha jól tudom, BD-n nem jelent meg itthon.) Itt az üzletben valamiért nem találom...

Elsősorban az érdekelne, hogy vannak-e extrák a kiadványon.
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2021. november 18., csütörtök 12:28
téglagyári megálló írta:
TM mindent tud.

A Best Hollywood Kft. által 2008-ban kiadott 20 darabos Universal dvd-csomag ezekből a címekből áll:

A gyönyör rabjai
A kígyó és a szivárvány
A nagy Waldo Pepper
A tizedes háreme
A zendai fogoly
Ahol a bölény dübörög
Az ötös számú vágóhíd
D. B. Cooper üldözése
Édenkert a sikátorban
Édes szabadság
Fantom az éjszakában
Halálcsók
Hi-Lo Country
Hindenburg
Kalózok Jamaicában
Lány a Petrovka utcából
Lökött örökösök
Szerelem az éjszakában
Szerelem korhatár nélkül
Várlak nálad vacsorára


Köszönöm!:)
0
2021. november 16., kedd 19:49
TM mindent tud.

A Best Hollywood Kft. által 2008-ban kiadott 20 darabos Universal dvd-csomag ezekből a címekből áll:

A gyönyör rabjai
A kígyó és a szivárvány
A nagy Waldo Pepper
A tizedes háreme
A zendai fogoly
Ahol a bölény dübörög
Az ötös számú vágóhíd
D. B. Cooper üldözése
Édenkert a sikátorban
Édes szabadság
Fantom az éjszakában
Halálcsók
Hi-Lo Country
Hindenburg
Kalózok Jamaicában
Lány a Petrovka utcából
Lökött örökösök
Szerelem az éjszakában
Szerelem korhatár nélkül
Várlak nálad vacsorára
most posts by TM
1