Keresés

Help! mi a ti véleményetek?!

2004. január 8., csütörtök 10:38
Üdv. Mindenkinek!

Szeretnék tanácsot kérni,hogy a JVC XV-NP1 tipusu dvd lejátszóról,mi a véleményetek ill. nem csak ez a típus hanem úgy általában a JVC-ről, mert hallottam valahol/ lehet,hogy itt/ hogy a régi típusok megbutultak,tehát amit az elején lejátszott azt később elfelejtette,de ezt állítólag kiküszöbölték.
Konkrétan ez a modell azért érdekel,mert tud memoria kártyát fogadni,és a design se rossz ami nekem nem utolsó.
És még esetleg,ha van véleményetek az LCD érintőképernyős tanítható távirányítókról.
Várom a válaszotokat!
U.i.:ha kapok!
0
2003. december 22., hétfő 18:09
A lejátszó mellé vettem egy sony-STR-DE595-ös erősítőt, és egy sony-SA-VE145-ös hangfal szettet.
0
2003. december 16., kedd 22:09
Most vettem egy panasonic S-75-ös lejátszót egy áruházban remélem nem fogok benne csalódni, a neten ezt én sem mertem volna megrendelni. De erősítőtt valószínüleg a netröl kell megrendelnem mert itt Békéscsabán nem találtam normálisat vagy csak rossz helyen kerestem.
0
2003. december 16., kedd 21:55
A házhozszállítás többnyire NEM postai szállítást jelent. A NetDepo például Budapesten saját maga szállít, vidékre pedig futárral.
0
2003. december 16., kedd 20:59
Ez  engem is érdekekne,mert én is gondolkoztam,hogy a netről rendelnék dvd lejátszót csak az a baj,hogy nem bízom a postába.Nem tudom,hogy éppségben megérkezne-e,mert legutóbb a rendelt filmemnek a tokja is el volt törve!
Ezeknek a nem-normálisoknak pehely paplanba kell csomagolni mindent,mert még a vasat is eltörik, úgy dobálják a csomagokat,TISZTELET A KIVÉTELNEK!
Legutóbb hoztak egy csomagot a szomszédba,de nem voltak otthon és láttam,hogy 2 méteről küldte be vissza az autóba/ rosz belegondolni,hogy mi volt benne/.
Ennyit szerettem volna hozzászólni!
0
2003. december 16., kedd 10:57
En a netdepo.hu-tol rendeltem erositot es dvd-t, es teljesen rendben volt minden veluk.
0
2003. december 15., hétfő 19:10
Szerintetek mennyire megbizható a netről rendelni erősítőt és lejátszót. Rendelt már valaki hasonló dolgokat és netán volt már valakinek valami problémája?
0
2003. december 14., vasárnap 21:06
Én sem ismerem a Panasonic erősítőt,de nem is venném meg,mert erősítőbe nem hiszem,hogy olyan jó, viszont a Yamaha,Marantz,Denon,Onkyo közül választanék.
Az S35 helyett az S75-öt ajánlom,mert nekem is ezt ajánlották és kb. egy 10 000- forintal drágább.
0
2003. december 14., vasárnap 20:29
Egy áruházban néztem ki de az erősitőtől egy kicsit félek mert nem ismerem ezt a tipust és nem tudom hogy mennyire megbizható.
0
2003. december 14., vasárnap 20:01
Attól függ,hogy hol veszed,ha kéztől akkor nem,mert már a boltba is megveszed kb. ennyiért!
0
2003. december 14., vasárnap 16:43
Szerintetek egy panasonic SA-HE75-ös erösítő és egy panasonic S-35-ös lejátszó megér százezret?
0
2003. december 12., péntek 22:24
Üdv. Mindenkinek!

Tudnátok segíteni,hogy a Philips 36PW9308 milyen árban van?
És olyan 400 000-ig melyik Philips tv-t ajánlanátok,ill. jobb-e a Panasonic 32Px20P-nél,esetleg a Loewe tv-k milyen árban vannak/82-92cm,síkképcsöves/?
Válaszokat "ha érkeznek" előre is köszönöm!!!!!
0
2003. december 8., hétfő 15:59
sziasztok!


1 kis segitség kellene:-)
Van nekem egy SONY KF-50SX200 LCD projektorom és egy SONY DAV-S880 házimozi rendszerem...
Na már most, a házimozin van komponens kimenet de a TV-n csak Scartok vannak (S-video és RGB) na meg RCA. Most S-videon vannak összekötve. A jobb képminőség érdekében kipróbálnám a komponenst.  
Lécci adjatok ötletet hol tudok ilyen komponens-scart kábelt venni vagy milyen megoldások vannak erre az összekötésre. Please!

köcicépen.
  

0
2003. december 8., hétfő 15:59
sziasztok!


1 kis segitség kellene:-)
Van nekem egy SONY KF-50SX200 LCD projektorom és egy SONY DAV-S880 házimozi rendszerem...
Na már most, a házimozin van komponens kimenet de a TV-n csak Scartok vannak (S-video és RGB) na meg RCA. Most S-videon vannak összekötve. A jobb képminőség érdekében kipróbálnám a komponenst.  
Lécci adjatok ötletet hol tudok ilyen komponens-scart kábelt venni vagy milyen megoldások vannak erre az összekötésre. Please!

köcicépen.
  

0
2003. december 5., péntek 22:26
Én a Denonra szavaznék. Egyrészt most jó az ára: 79.990 Ft. Másrészt a Yamaha RXV-340-es erölködő egy lebutítoot modell. Ha a Yamaha mellett döntesz, akkor minimum a 440-est kéne venni. Egyes helyeken ezt is be tudod szerezni 80.000 körül.
0
2003. december 1., hétfő 20:39
Egyébbként köszi srácok mindenkinek aki hozzászólt a kérdésemhez!!!!!!!
0
2003. december 1., hétfő 20:37
Cerwin kösz a választ a dvd-vel kapcsolatban. A Valdust már megvettem,
az 5 db hangfalért fizettem 126 000-ft-ot.A Pacific hanfalak is szépek csak abból az 5 db hangfal 200 000 felett lenne!!!
0
2003. december 1., hétfő 18:06
Két erőlködő között gondolkozok egy Denon AVR-1404 és egy Yamaha RXW-340-es között. A lejátszónak pedig egy Panasonic S35-ös lejátszót gondoltam. Hangszóróknak egyenlőre megmaradna az Akai házimozim hangszórói remélem birni fogják, de előbb utóbb le lesznek cserélve ők is.
0
2003. december 1., hétfő 16:48
vannak ezzel így mások is..........

MISSION RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
2003. december 1., hétfő 15:57
Nemtom, én inkább a Mission-re szavazok :)
0
2003. december 1., hétfő 15:30
:DDD
0
2003. december 1., hétfő 14:14
Áh, a Pacific egy gagyi. Én nem tudom, ki az a béna, aki egy ilyen noname márkába öli a pénzét, mint a Wharfedale, és ki az a balek, aki egy évig spórol, hogy meglegyen a pacific EVO szettje... :-)
0
2003. december 1., hétfő 10:50
a pacific-ből asszem már csak az evo-t árulják. nekem a sima van, de gyönyörűen szól :) igaz, buborékvadász kollega? :)
0
2003. december 1., hétfő 9:49
Dercetonak pontos a diagnózisa. A Denon jobb zeneileg, a Yamaha meg moziban van jobban otthon.
Halley: az S75-ös egyértelműen jobb. Az xv-10-esnél a design-t fizeted meg. Az S-75-ös jóval több formátumot olvas (JPEG, DVD-Audio, DD és DTS decoderek....).
A Wharfedale Valdust csak abban az esetben ajánlanám, ha kifejezetten Techno zenére veszed. Elöbb venném a Diamond vagy főleg a Pacific és a Pacific EVO szériákat.
0
2003. december 1., hétfő 0:16
Ha csak a lejátszórész adta meg magát és az erősítőrész jó, akkor nem kell erősítőt venni. Minden lejátszón van digitális kimenet, összekötöd az uj lejátszót a régi erősítővel és szüret.
0