Keresés

Help! mi a ti véleményetek?!

2003. november 30., vasárnap 14:11
Megtudnátok mondani,hogy mi a különbség a Panasonic S75 és a XV10 között, ill. melyik a jobb, mert az XV10 jóval drágább???
0
2003. november 30., vasárnap 0:30
Ha jól dekódoltam a mondatot, akkor van egy házimozi-szetted erősítővel egybeépített lejátszóval és hangfalakkal, és ez bekrepált?

Hát erősítő mindenképpen kell, anélkül nem mész semmire. Egy lejátszóra közvetlenül még akkor sem tudsz hangfalat kötni, ha van rajta 5.1 kimenet. Tehát ha meg akarod menteni a hangfalaidat, akkor kell erősítő és lejátszó is akár külön akár egybeépítve. Ez utóbbi fajtából (már amihez nem adnak hangfalat) csak Denont és Onkyo-t láttam, és mindkettő 200 rugó fölött volt.

Azt hiszem ez egy olyan kockázati tényező, amivel az ilyen egybe-rendszerek vásárlásánál számolni kell. Íme az olcsóság ára. Ha kipurcan, akkor ki lehet dobni az egészet.
0
2003. november 29., szombat 22:05
HELP!!!!!
Megadta magát a dvd lejátszóm, és azt szeretném kérdezni hogy én a házimozimat hangszórókal együtt vettem beépitet erősitővel és lehet-e lejátszót venni 5.1-es kimenetel mert nincs pénzem még kölön erősitőre.
0
2003. október 31., péntek 15:48
Ide is megkérdezném,hogy szeretnék vásárolni Wharfdale Valdus hangfalakat és nem tudom,hogy jól választottam-e?
0
2003. október 10., péntek 19:47
Ha sok zenét hallgatsz (főleg akusztikust, komolyzenét, sztereóban) akkor a Denon-t vagy a Marantz-ot ajánlom. Házimoziban talán a Yamaha erősebb, de zenében haloványabb. Nekem Marantz-om van (SR-5000 SE), és talán az effektek nem szólnak olyan brutálisan mint más erősítőkön, de zenében nagyon szép teljesítményt nyújt.
0
2003. október 10., péntek 17:39
Emberek egy kis segíségre lenne szükségem!
Erősítő csere előtt állok és nem tudom eldönteni mit is vegyek, egyéni tapasztalatokat szeretnék hallani a köv. típusokról mer nem nagyon találok szubjektív véleményeket, cikkeket,
HK AVR 130 (itthon hol lehet kapni?)
PIO VSX-512
DENON 1603
ONKYO TX-SR500E
YAMAHA RXV-440
B&W hangszórókat (602,601, lcr60) kéne majd meghajtania a jelöltnek.
Filmet és stereo anyagot egyaránt hallgatnék rajta.
előre is köszönöm az építő hozzászólásokat.
0