Keresés

SONY KV-32,36HQ100 vélemények

2003. november 26., szerda 9:35
pl. netdepo.hu-n az ára 460 ill. 690 eFt, beszélj velük... de mielőtt elhoznád nézd meg a képét dvd-vel (esetleg egy progresszív lejátszó jó lenne hozzá) és rendes műsorral is...
0
2003. november 25., kedd 19:28
Nagyon köszönöm a segítségedet!Hol tudnám ezeket a készülékeket a lehető legolcsóbban beszerezni,és milyen árban?(panasonic tx32,36 pd30)
Itt Pécsen irreálisan magas az ára(500,750E),és csak rendelésre kapható.

ekőre is köszönöm a segítségeteket:Spencer Hill
0
2003. november 25., kedd 15:42
bocsi a duplázásárt...
0
2003. november 25., kedd 15:42
A Pana TX-32(36)PD30D tévéknél volt egy kezdeti probléma a PAL progresszív jelet rendesen jobbra nyújtva, "kilógva" a képernyőről tette ki. Az újak már javítva vannak, a hibásakat pedig szervízek upgradelik. Szóval nézd meg mielőtt megveszed. Láttam a képét és nagyon tetszett, eddig elégedett voltam a SONY-mmal, azóta nem, asszem csere lesz. Különben meg az új Sony-kon még mindig nincs YUV bemenet....

Link egy-két teszt képpel az említett hibával:

http://www.areadvd.de/hardware/panasonictx32pd30d.shtml

0
2003. november 25., kedd 15:41
A Pana TX-32(36)PD30D tévéknél volt egy kezdeti probléma a PAL progresszív jelet rendesen jobbra nyújtva, "kilógva" a képernyőről tette ki. Az újak már javítva vannak, a hibásakat pedig szervízek upgradelik. Szóval nézd meg mielőtt megveszed. Láttam a képét és nagyon tetszett, eddig elégedett voltam a SONY-mmal, azóta nem, asszem csere lesz. Különben meg az új Sony-kon még mindig nincs YUV bemenet....

Link egy-két teszt képpel az említett hibával:

http://www.areadvd.de/hardware/panasonictx32pd30d.shtml

0
2003. november 24., hétfő 23:28
Jó kérdés. A régebbi szélesvásznú modelleken is volt egy rakás mód, például a "just" mód ami a kép közepét torzítatlanul hagyja, és a széle felé nyújtja meg. Biztosan az újakban is benne van.
0
2003. november 24., hétfő 16:52
Nagyon köszönöm a segítségedet.Meg tudnád mondani nekem,hogy ennél a panasonic modellnél van-e rá lehetőség arra,hogy a 16/9-es tévéképet teljesen kitöltse a 4/3-ban sugárzott TV-adás torzítás nélkül?
Ilyen például a sony-nál bevezetett SMART mód.

Előre is köszönöm a segítséget!
0
2003. november 23., vasárnap 21:02
Ez az ACUITY.

Az Acuity technológia előtt még a legjobb televíziók - különösen a nagyképernyős készülékek - sem tudták teljesen elrejteni a képet alkotó pontok közötti rácsmintát. A szabványos felbontás 625 sor volt, egyenként 1024 képponttal. Az Acuity technológia 833 sor, egyenként 2300 pixel felbontásra képes, ezáltal a vízszintes felbontás több mint kétszerese az eddig mérvadó készülékeknek, és a függőleges felbontás is egyharmaddal javult. Ez a rendkívüli képfelbontás egy sor tökéletlenséget képes kiszűrni a kapott képből, így eddig semmihez sem fogható képélességet, mélységet és részletességet eredményez. Egy különleges algoritmus segít a képpásztázásban és beállításában, ezáltal tulajdonképpen megszüntethető a képzaj és az interferencia. Az Acuity technológia 10 bites jelfeldolgozást használ a fényességjelhez, és színjelhez egyaránt. A jelfeldolgozás sebessége is 54 MHz-ről 75 MHz-re emelkedett, márpedig minél nagyobb a jelfeldolgozás sebessége, annál jobb a kapott kép részletessége.


Részlet a prospektusból (pdf)
0
2003. november 23., vasárnap 19:53
Ugyan nem történt semmi!Viszont lenne egy kérdésem.Olvastam egy cikket,hogy a panasonic kiadott egy olyan készüléket ami sorduplázos.Vagyis a képpontok számát lényegesen megnövelte.Tud(tok)sz-e nekem ezzel a TV-vel kapcsolatban hasznos információval szolgálni?

Előre is köszönöm a segítséget!
0
2003. november 23., vasárnap 18:02
Elnézést kérek az előző kirohanásomért, egy kicsit felkaptam a vizet.
0
2003. november 23., vasárnap 16:27
Szia!
Ha lett volna módom rá,hogy megnézzem ezeket a TV-ket,akkor nem kértem volna ki mások tanácsát.Sajnos itt nálunk Pécsen még egy jó darabig nem lehet kapni e modelleket.Csak ezért meg nem áll módomban felutazni BP.-re.Én nem istenítem a SONY TV-ket,csak amik eddig nálam voltak azok maximálisan megfeleltek az elvárásaimnak.A philips pixel plus modellje is nagyon csábítónak tűnik.
0
2003. november 22., szombat 21:49
Hát igen, a Sony tényleg elég gyengus, akkor már inkább a Panasonic (nekem is Pana van évek óta (TV, video, most lesz DVD), eddig minden király velük, meg sokkal dizájnosabbak, meg gondolom időtállóbbak is :))).

Mikey-Soft
0
2003. november 22., szombat 15:47
anno én is az voltam.. aztán leszoktam róla :)
0
2003. november 22., szombat 15:40
Mégis mi az istent akarszt? Leírtad, hogy egy megszállott SONY-buzi vagy, SONY-vibrátorral meg mindennel. Ha most én neked azt mondom, hogy a SONY egy szar, az téged úgyse fog érdekelni, és ugyanilyen felesleges lenne dícsérnem a "vélhetően csodálatos" és "nagyobb felbontású, precízebb" képet is. De szerintem nézd meg azt a rohadt tévét, és döntsd el hogy tetszik-e vagy sem!

Én azt mondom vegyél Panasonicot, de úgysem fogsz. Nem te vagy az első SONY fanatikus akivel találkoztam.
0
2003. november 22., szombat 14:36
Sziasztok!
Szeretném kikérni a véleményeteket ezzel a TV-vel(SONY kv-32,36hq 100) kapcsolatban.A SONY katalógusát olvasva eléggé meggyőzőnek tartom a TV-ről leírt tulajdonságokat,valamint a hozzá tartozó extra szolgáltatásokat.Itt elsődlegesen a SUPER FINE PITCH képcső képi megjelenítését értem.A SONY elmondása szerint az árnyékrács sávjai közötti távolságot 65%-kal!!!csökkentették,ami lényegesen nagyobb felbontású és precízebb képet biztosít.Ha a kép valóban olyan formát ölt,mint amit a SONY beigért,akkor a többi TV(legyen az bármilyen modell)csak vigyázban állhat a SONY legújabb fejlesztésü készüléke előtt.Mivel ennek a készüléknek a képét még nem volt szerencsém élőben megtapasztalni,ezért szeretném megkérni mindazok segítségét,akik már láthatták ennek a vélhetően csodálatos TV-nek a képi megjelenítését.Hosszú-hosszú évek óta használok SONY készülékeket,s midig is meg voltam elégedve az általuk nyujtott szolgáltatásokkal.Jelenleg is két 82cm-es készülék tulajdonosa vagyok(kv-32 fx65,kv-32 ls60).Mivel egy komolyabb képfelbontású készülék megvásárlását tervezem a közeljövőben,ezért a KV-32 LS60-as TV-met 100hz-es(fél éves 700 üzemórával,papírjával,dobozával) + egy Panasonic NV-FJ628EE hifi szereó videót(1 éves,papírjával,dobozával)+ 5db gyári műsoros DVD-t(pl:gladiátor)eladásra kínálok.Mindkét készülék teljesen újszerű,karcmentes állapotban van.
IRÁNYÁR:280000ft(tv+hifi videó+dvd lemezek)EZ AZ ÁR ÖNMAGÁÉRT BESZÉL!!!ITT TUDTOK ÉRDEKLŐDNI:06 20 5621512
Várom a véleményeteket a fentebb említett TV-kel kapcsolatban.Előre is köszönöm:SPENCER HILL
0