Keresés

Johnny Depp

2004. január 7., szerda 21:36
huh...

Ennyi információra azért nem számítottam :)  de köszönöm a részletes felvilágosítást.  Ezek után én is nagyon várom ezt a filmet.


Kössz
0
2004. január 7., szerda 20:58
Alejandro Jodorowsky would be about to shoot Abelcain. The director would have declared to The Tercera, South American daily, that he should achieve it (direct it?) at the latest in June 2002 with Marilyn Manson and Johnny Depp in the cast.

forrás:

http://www.johnnydeppfan.com/Projects1.html
0
2004. január 7., szerda 20:31
Ja 15 millió dollárból forgatják. Már készülget. Remélem még idén bemutatják.
0
2004. január 7., szerda 20:30
A Sons Of El Topo . . vagy mi ... arról viszont még nem hallotam

ezt alejandro Jodorowsky rendezi. Egyfajta félisten a művészfilmek világában bár nekem nem mindegyik filmje tetszik annyira. De a Santa Sangre az zseniális. Azt alig várom hogy kiadja valaki. Az a film szinte töéletes. A Sons of el topo egy atomháború utáni időben fog játszódni (mint a Mad Max). Van egy El topo nevű ember meg két fia Káin és Ábel. Meg akarják akadályozni hogy beteljesűljön a jóslat hogy Káin ne ölje meg Ábelt. Ekkor megjelenik a szigetparadicsomban (mert az egész világ elsivatagosodott) törpe növésű anya. ez a film nagyon szadista, brutális és elvont lesz. Fsz: Marilyn Manson, Alejandro Jodorowsky, Axel Jodorowsky (rendező fia fsz: Santa sangre) és pár honlapon olvastam még Johhny Deppről is. Karakterét nemtom. De lesz még valószínűleg pár nevesebb ember is.
Én special már nagyon várom.
0
2004. január 7., szerda 9:02
Ed Wood (r.: Tim Burton), Halott ember (r.: Jim Jarmusch), Az Álmosvölgy legendája (r.: Tim Burton). Ezek a top-Johnny filmek nálam.
0
2004. január 6., kedd 23:11
Én ahány filmjét láttam Depp-nek  (  elég sok )  midegyikel meg voltam elégedve.
Mármint mindegyik -ben jól játszott , ezek után számomra nehéz eldönteni , hogy melyikben játszott a legjobban és melyikben kevésbé jól.

A Sons Of El Topo  . .  vagy mi ...  arról viszont még nem hallotam.

Az milyen?
0
2004. január 6., kedd 21:37
A két legjobb film amiben eddig játszott az a Rémálom az Elm utcában és az Ollókezű edward. Állítólag játszik majd a Sons of el topoban is. Mellesleg szerintem összeillenek Burtonnel. ezt úgy értem hogy remek páros (mint mondjuk Lynch és Maclachlan vagy Leone és Eastwood volt)
0
2004. január 6., kedd 19:47
áá

Őt egészem más célokra használnám  :)

Amúgy a nevem nem azért mateus, mert nagyon kedvelném a jelenlegi szövetségi kapitányt ( foci ) ,  hanem azért mert MÁTÉ-nak hívnak és ez a becenevem.

Aúgy ez az oldal Johnny Depp -ről szól ha jól tudom. ( na jó esetleg Eliza Dushku -ról )   :)
0
2004. január 6., kedd 19:35
Akkor Ő most lejátszó vagy megjelenítő vagy erősítő netán valami más? :o)))
Egyébként mi újság az MLSZ-ben lotár?
0
2004. január 6., kedd 15:29
Hmmm......

Egész jó ez az Eliza.
Lehet ,hogy róla is kéne nyitni egy topicot......?  :)


http://www.freeweb.hu/angeltv/download/faithwall/elisa2.jpg
0
2004. január 6., kedd 0:25
Hát eléggé (el)élvezetes volt :-)
0
2004. január 6., kedd 0:16
tetszett a háttérképem, mi? :))
0
2004. január 5., hétfő 23:31
Eliza Dushku melyik együttesben dobol?
0
2004. január 5., hétfő 22:33
Őszintén szólva Johnny Depp hardverét illetően nem igazán vagyok kompetens, viszont ha Eliza Dushku hardveréről nyitnál egy topicot, az tuti pezsegne :-)
0
2004. január 5., hétfő 22:14
Hát igen,  nem éppen a Hardver -ekhez tartozik , de miért ne?
Egy topic-kal több vagy kevesebb................   :)))))
0
2004. január 5., hétfő 21:47
:DDDDDD
0
2004. január 5., hétfő 21:38
Én szeretem ezt a színészt. Szerintem is kitűnő színész. Amúgy egy Gator-rajongó vagyok, és látod, be mertem írni :-)))

(Most őszintén, ezért topicot nyitni?)
0
2004. január 5., hétfő 21:09
Aki szereti ezt a ( kitűnő ) szinészt , az írjon pár sort ide. :)



0