Keresés

Ha Külföldről rendelek DVD-t megkapom-e és megéri-e?

2024. május 14., kedd 12:09
Ha amazon-ról (Német) rendelek egy csomagot, amiben 5-6 normál tokos BD és 4K kiadvány van, azt is egy sima vastagabb kartonborítékban küldik? Eddig 1-1 darabokat rendeltem csak, azok ugye úgy jöttek.

Köszönöm előre is a választ!
0
2024. március 21., csütörtök 9:44
Örök hála! :)

cs-robert írta:
Sziasztok!

Remélem, valaki tud nekem segíteni: nemrég ráálltam a James Bond-sorozat kigyűjtésére, már csak A világ nem elég és a Halj meg máskor hiányzik, de azokat sajna hiába keresem. Nem tudjátok esetleg, rajta vagyunk-e valamelyik külföldi kiadványon (szinkron+felirat)? Előre is köszi!

A lengyeleknél mindkét neked hiányzó rész kapható magyar hanggal és felirattal. Itt raktáron is van mindkettő:

https://www.dvdmax.pl/007-james-bond-smierc-nadejdzie-jutro-blu-ray,art1240704

https://www.dvdmax.pl/007-james-bond-swiat-to-za-malo-blu-ray,art1240717
0
2024. március 20., szerda 8:28
Stilgar írta:
Sziasztok!

Remélem, valaki tud nekem segíteni: nemrég ráálltam a James Bond-sorozat kigyűjtésére, már csak A világ nem elég és a Halj meg máskor hiányzik, de azokat sajna hiába keresem. Nem tudjátok esetleg, rajta vagyunk-e valamelyik külföldi kiadványon (szinkron+felirat)? Előre is köszi!


A lengyeleknél mindkét neked hiányzó rész kapható magyar hanggal és felirattal. Itt raktáron is van mindkettő:

https://www.dvdmax.pl/007-james-bond-smierc-nadejdzie-jutro-blu-ray,art1240704

https://www.dvdmax.pl/007-james-bond-swiat-to-za-malo-blu-ray,art1240717
0
2024. március 20., szerda 8:14
Sziasztok!

Remélem, valaki tud nekem segíteni: nemrég ráálltam a James Bond-sorozat kigyűjtésére, már csak A világ nem elég és a Halj meg máskor hiányzik, de azokat sajna hiába keresem. Nem tudjátok esetleg, rajta vagyunk-e valamelyik külföldi kiadványon (szinkron+felirat)? Előre is köszi!
0
2024. február 28., szerda 7:30
Mr.Sterling450 írta:
Köszönöm a segítséget.

Ma kaptam pont kézhez egy Arrow filmes Rarewaves rendelést bár picit féltem tőlük rendelni így első  alkalommal. 1100 Ft vámkezelést számoltak rá, akkor kb ennyivel kell kalkulálni. Arrow alatt a brit oldalt értettem, akkor gondolom ugyanaz, mint a Rare. Köszi még egyszer. :)

Bocsi, most látom, hogy már újra lehet rendelni az Arrowtól (mind US, mind UK oldalon) Magyarországra. Pár hónapja még nem lehetett, ez zavart meg.

Az 1100Ft vámkezelést sajnos a Magyar Posta számolja ki, ha online lehet, akkor olcsóbb (550Ft), de nagyon gyakran nem lehet, csak offline.

Én a Rareről szoktam, nagyon bevált. Régen rendeltem az Arrowtól, ott csak az volt a gond, hogy ha bármi gond van, a customer service pocsék (a Rarenél tökély a tapasztalatom szerint).


Akkor ráállok a Rare vonalra. Crimson Peak UHD előrendelve. Köszi a tippeket. :)
0
2024. február 27., kedd 15:03
Argento írta:
Köszönöm a segítséget.

Ma kaptam pont kézhez egy Arrow filmes Rarewaves rendelést bár picit féltem tőlük rendelni így első  alkalommal. 1100 Ft vámkezelést számoltak rá, akkor kb ennyivel kell kalkulálni. Arrow alatt a brit oldalt értettem, akkor gondolom ugyanaz, mint a Rare. Köszi még egyszer. :)


Bocsi, most látom, hogy már újra lehet rendelni az Arrowtól (mind US, mind UK oldalon) Magyarországra. Pár hónapja még nem lehetett, ez zavart meg.

Az 1100Ft vámkezelést sajnos a Magyar Posta számolja ki, ha online lehet, akkor olcsóbb (550Ft), de nagyon gyakran nem lehet, csak offline.

Én a Rareről szoktam, nagyon bevált. Régen rendeltem az Arrowtól, ott csak az volt a gond, hogy ha bármi gond van, a customer service pocsék (a Rarenél tökély a tapasztalatom szerint).
0
2024. február 27., kedd 14:56
Mr.Sterling450 írta:
Sziasztok.

Mostanában rendelt valaki az Arrow Video webshopjából közvetlenül? Gondoltam talán megérne egy próbát, mert mostanság nem minden webáruházban lehet az új megjelenéseiket elérni.

Elvileg IOSS-re regisztrált a bolt, de nem tudom ettől függetlenül számíthatok-e egyéb költségekre vám és áfa tekintetében. Gondolom az MPL-nél landolna ha küldik.

Köszönöm.

Szia! Ahogy látom, nem fogsz tudni onnan rendelni, nem szállítanak Magyarországra. Javaslom a rarewaves.com-ot, ha brit Arrow kiadványokat szeretnél venni, ők IOSS regisztráltak, csak vámkezelésre kell fizetned (550-1100 forintot).


Köszönöm a segítséget.

Ma kaptam pont kézhez egy Arrow filmes Rarewaves rendelést bár picit féltem tőlük rendelni így első  alkalommal. 1100 Ft vámkezelést számoltak rá, akkor kb ennyivel kell kalkulálni. Arrow alatt a brit oldalt értettem, akkor gondolom ugyanaz, mint a Rare. Köszi még egyszer. :)
0
2024. február 27., kedd 14:49
Argento írta:
Sziasztok.

Mostanában rendelt valaki az Arrow Video webshopjából közvetlenül? Gondoltam talán megérne egy próbát, mert mostanság nem minden webáruházban lehet az új megjelenéseiket elérni.

Elvileg IOSS-re regisztrált a bolt, de nem tudom ettől függetlenül számíthatok-e egyéb költségekre vám és áfa tekintetében. Gondolom az MPL-nél landolna ha küldik.

Köszönöm.


Szia! Ahogy látom, nem fogsz tudni onnan rendelni, nem szállítanak Magyarországra. Javaslom a rarewaves.com-ot, ha brit Arrow kiadványokat szeretnél venni, ők IOSS regisztráltak, csak vámkezelésre kell fizetned (550-1100 forintot).
0
2024. február 24., szombat 6:56
Sziasztok.

Mostanában rendelt valaki az Arrow Video webshopjából közvetlenül? Gondoltam talán megérne egy próbát, mert mostanság nem minden webáruházban lehet az új megjelenéseiket elérni.

Elvileg IOSS-re regisztrált a bolt, de nem tudom ettől függetlenül számíthatok-e egyéb költségekre vám és áfa tekintetében. Gondolom az MPL-nél landolna ha küldik.

Köszönöm.
0
2023. július 20., csütörtök 16:32
funtom (resigned) írta:
Jól értelmezem, hogy a cseheknél kapható Nolan, UHD dobozban mind a 8 filmen vagy magyar felirat/hang?
Illetve a Kubrick 5 filmes UHD-n meg 3 filmen van magyar vonatkozás?

https://www.amazon.co.uk/Nolan-4K-Collection-Blu-ray/dp/B07H7VYDF7/ref=sr_1_7_sspa?crid=R33ITYEAY262&keywords=planet+of+the+apes+4k&qid=1689843643&sprefix=planet+of+the+apes%2Caps%2C122&sr=8-7-spons&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9tdGY&psc=1

https://www.filmgame.hu/pirati-z-karibiku-1-5-kolekce-blu-ray-5bd--0930366.html

Ezeken van magyar felirat?

Szia. A Karibiku filmek első 4 része kapott csak magyar szinkront és feliratot. Az ötödik rész nem jelent meg sehol felirattal ill. szinkronnal BD-n.

Oh, köszi! Amikor beraktam karibi filmeket kívánságlistára esküdni mernék, hogy úgy néztem, hogy van minden felirat, most meg nem írja adatlapon és elbizonytalanodtam...

A Nolan filmeket angliából akarnám, szerintem csehek is azt importálták, aztán inkább nem akarnék cseh borítót :-D De gondolom azokon vannak akkor magyar vonatkozások..


Nolan filmekhez nem volt szerencsém UHD-n, csak a Sötét lovag van még, azokon van szinkron és felirat. Az angol kiadás szintén.
0
2023. július 20., csütörtök 15:54
Argento írta:
Jól értelmezem, hogy a cseheknél kapható Nolan, UHD dobozban mind a 8 filmen vagy magyar felirat/hang?
Illetve a Kubrick 5 filmes UHD-n meg 3 filmen van magyar vonatkozás?

https://www.amazon.co.uk/Nolan-4K-Collection-Blu-ray/dp/B07H7VYDF7/ref=sr_1_7_sspa?crid=R33ITYEAY262&keywords=planet+of+the+apes+4k&qid=1689843643&sprefix=planet+of+the+apes%2Caps%2C122&sr=8-7-spons&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9tdGY&psc=1

https://www.filmgame.hu/pirati-z-karibiku-1-5-kolekce-blu-ray-5bd--0930366.html

Ezeken van magyar felirat?

Szia. A Karibiku filmek első 4 része kapott csak magyar szinkront és feliratot. Az ötödik rész nem jelent meg sehol felirattal ill. szinkronnal BD-n.


Oh, köszi! Amikor beraktam karibi filmeket kívánságlistára esküdni mernék, hogy úgy néztem, hogy van minden felirat, most meg nem írja adatlapon és elbizonytalanodtam...

A Nolan filmeket angliából akarnám, szerintem csehek is azt importálták, aztán inkább nem akarnék cseh borítót :-D De gondolom azokon vannak akkor magyar vonatkozások..
0
2023. július 20., csütörtök 15:49
funtom (resigned) írta:
Jól értelmezem, hogy a cseheknél kapható Nolan, UHD dobozban mind a 8 filmen vagy magyar felirat/hang?
Illetve a Kubrick 5 filmes UHD-n meg 3 filmen van magyar vonatkozás?

https://www.amazon.co.uk/Nolan-4K-Collection-Blu-ray/dp/B07H7VYDF7/ref=sr_1_7_sspa?crid=R33ITYEAY262&keywords=planet+of+the+apes+4k&qid=1689843643&sprefix=planet+of+the+apes%2Caps%2C122&sr=8-7-spons&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9tdGY&psc=1

https://www.filmgame.hu/pirati-z-karibiku-1-5-kolekce-blu-ray-5bd--0930366.html

Ezeken van magyar felirat?


Szia. A Karibiku filmek első 4 része kapott csak magyar szinkront és feliratot. Az ötödik rész nem jelent meg sehol felirattal ill. szinkronnal BD-n.
0
2023. július 20., csütörtök 13:12
funtom (resigned) írta:
Jól értelmezem, hogy a cseheknél kapható Nolan, UHD dobozban mind a 8 filmen vagy magyar felirat/hang?
Illetve a Kubrick 5 filmes UHD-n meg 3 filmen van magyar vonatkozás?


https://www.amazon.co.uk/Nolan-4K-Collection-Blu-ray/dp/B07H7VYDF7/ref=sr_1_7_sspa?crid=R33ITYEAY262&keywords=planet+of+the+apes+4k&qid=1689843643&sprefix=planet+of+the+apes%2Caps%2C122&sr=8-7-spons&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9tdGY&psc=1

https://www.filmgame.hu/pirati-z-karibiku-1-5-kolekce-blu-ray-5bd--0930366.html

Ezeken van magyar felirat?
0
2023. március 27., hétfő 15:00
Jól értelmezem, hogy a cseheknél kapható Nolan, UHD dobozban mind a 8 filmen vagy magyar felirat/hang?
Illetve a Kubrick 5 filmes UHD-n meg 3 filmen van magyar vonatkozás?
0
2023. március 21., kedd 8:58
a The Fabelmans jól látom, hogy USA-ban megjelent már, Európában meg csak 2023 dec? Hogy hogy?
USA 4K/Blu-ray kiadás esetén a BD régió kódolt?
0
2023. március 21., kedd 7:57
Lassan fél éve, hogy a filmgame-ről rendelek filmeket. Az árak és a választék pazar. Minden hónapban van vagy 20 magyar vonatkozású film akcióban. Továbbá minden hónapban új DVD és BD kiadványok kerülnek elő. Rég nem látott DVD-k: Apáca show, Reszkessetek betörők, A lét elviselhetetlen könnyelműsége, Menekülés a győzelembe, Amerikai éjszaka és még sorolhatnám. Blu-ray filmeket felsorolni sem tudom, van vagy 100 kiadványom onnan. Többségében 4 eurós áron (most a legutolsó dobás Wes Craven: Rémségek háza, vagy kedvencek temetője 2. rész). Ezek után pont nem érdekel, hogy milyen a borító :-) Legalábbis engem ez nem zavar. Van bolgár, görög, német, angol, lengyel, koreai kiadványom is. _Nem is kevés. A lényeg, hogy legyen rajta magyar hang vagy felirat. Ami nagyon csúnya borító címmel rendelkezik, az a második sorba lett helyezve :-)
0
2023. március 20., hétfő 11:13
DNS írta:
Lassan rászánom magam egy cseh rendelésre, még a cseh nyelvű borítóktól viszolygok kicsit…  Más ezzel a lelki megpróbáltatással, hogy birkózik meg? :-D

Hát nem semmi címek vannak azért! Den Poté meg Sám Doma... :D
Az biztos hogy jobb ha magyar a borító, mert nekem sem igazán jön be ez. :)

Hát nem tudom, de lehet, hogy ha a csehek nézegetnék a magyar feliratokat a kiadványokon, akkor ők is hasonlóan el lennének szörnyedve:) Más kérdés, hogy ők erre nyilván nincsenek rászorulva...


Na igen, hisz az az Ő anyanyelvük, ez meg a miénk. :)
Nincsenek, és mennyivel jobb helyzetben vannak hozzánk képest, hogy ilyen jó a piac náluk. Még után gyártásra is megvan a kereslet. Itt pedig vegye az ember a kiadást amíg van mert utána már be sem tudja szerezni. Hmm
0
2023. március 20., hétfő 7:48
Blu-Ray Fan írta:
Dömi

Küldeni fogom, ha gép elé kerülök. Mármint ha lesz időm.


Szia! Engem is érdekelne!
akos.rozsas@gmail.com

Köszönöm!
0
2023. március 19., vasárnap 18:11
Dömi

Küldeni fogom, ha gép elé kerülök. Mármint ha lesz időm.
2
2023. március 19., vasárnap 13:18
Corvinus írta:
Lassan rászánom magam egy cseh rendelésre, még a cseh nyelvű borítóktól viszolygok kicsit…  Más ezzel a lelki megpróbáltatással, hogy birkózik meg? :-D

Hát nem semmi címek vannak azért! Den Poté meg Sám Doma... :D
Az biztos hogy jobb ha magyar a borító, mert nekem sem igazán jön be ez. :)


Hát nem tudom, de lehet, hogy ha a csehek nézegetnék a magyar feliratokat a kiadványokon, akkor ők is hasonlóan el lennének szörnyedve:) Más kérdés, hogy ők erre nyilván nincsenek rászorulva...
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2023. március 19., vasárnap 12:30
funtom (resigned) írta:
Lassan rászánom magam egy cseh rendelésre, még a cseh nyelvű borítóktól viszolygok kicsit…  Más ezzel a lelki megpróbáltatással, hogy birkózik meg? :-D


Hát nem semmi címek vannak azért! Den Poté meg Sám Doma... :D
Az biztos hogy jobb ha magyar a borító, mert nekem sem igazán jön be ez. :)
0
2023. március 19., vasárnap 5:16
Blu-Ray Fan írta:
Lassan rászánom magam egy cseh rendelésre, még a cseh nyelvű borítóktól viszolygok kicsit…  Más ezzel a lelki megpróbáltatással, hogy birkózik meg? :-D

Én nyomtatok hozzá magyar borítót. (Mármint ismerős, nyomdában) Amihez nincs ahhoz csinálnak. Gépemen van pár, ha kell átküldöm szívesen.


Szia
Engem érdekelnének:
menuborito@gmail.com

Előre is köszönöm!
0
2023. március 18., szombat 14:29
funtom (resigned) írta:
Lassan rászánom magam egy cseh rendelésre, még a cseh nyelvű borítóktól viszolygok kicsit…  Más ezzel a lelki megpróbáltatással, hogy birkózik meg? :-D


Én nyomtatok hozzá magyar borítót. (Mármint ismerős, nyomdában) Amihez nincs ahhoz csinálnak. Gépemen van pár, ha kell átküldöm szívesen.
1
2023. március 18., szombat 9:39
funtom (resigned) írta:
Lassan rászánom magam egy cseh rendelésre, még a cseh nyelvű borítóktól viszolygok kicsit…  Más ezzel a lelki megpróbáltatással, hogy birkózik meg? :-D


Nekem inkább a lemez a lényeg, hogy legyen rajta magyar felirat vagy szinkron. Van jó pár cseh kiadvány nekem is, néha azért ki kell venni a polcról, mikor keresek egy bizonyos filmet ha cseh kiadvány, hogy az-e.
Már rajta vagyok, de még nem jutottam el odáig, hogy elmenjek egy digitális nyomdába, ahol kinyomtatnák a magyar nyelvű borítókat. Ha nincs magyar, akkor legalább az Angol verziót, mert még akkor is könnyebben megtalálom, mint a cseh cím alapján. Amíg kevés volt, addig nem volt probléma, de a sok bába között most már elvész a gyerek.
Én kompromisszumot kötöttem, hogy inkább legyen meg csehül, mint sehogy.
0
2023. március 18., szombat 9:22
Lassan rászánom magam egy cseh rendelésre, még a cseh nyelvű borítóktól viszolygok kicsit…  Más ezzel a lelki megpróbáltatással, hogy birkózik meg? :-D
0