Keresés

Harry Potter és az Azkabani fogoly

2004. július 22., csütörtök 14:12
Hajjaj, persze hogy jobb! Bár személy szerint az első kettőt is szeretem. Talán egy baja van a harmadiknak: túl rövid, túl sokat faragtak le a történetből a forgatókönyvírók.
0
2004. július 22., csütörtök 13:27
Ez jobb rész, mint az előzőek? (Igaz, hogy én csak az elsőt láttam, és azóta nem érdekel a többi.)
0
2004. július 22., csütörtök 9:45
hmm, ezt még a warnernél sem tudják pontosan, sz'al mesélj, mikor jelenik meg a film? engem baromira érdekelne, hisz végre egy jó HP-film, meg minden.
0
2004. július 22., csütörtök 9:36
neked aztán van bőr az arcocskádon...
0
2004. július 21., szerda 22:05
Ezt úgy érted, hogy aki ír neked, annak 1000 pénzért cserébe azonnal megjelenik a HP3 DVD-n???
Csak azért, mert szerintem akit érdekelt, annak már rég megjelent ;-)
0
2004. július 21., szerda 20:11
Hello!
Ha valakit érdekel a Harry Potter 3 dvd megjelenése akkor
írjon privátba: dvdwrite2003@yahoo.com
Üdv.
dvd2003
0
2004. július 1., csütörtök 18:14
A tyúxar hogyan hangzik? :)
0
2004. július 1., csütörtök 18:13
Nana, azért a "hogy"-ot "h"-val helyettesítők nem feltétlen megkülönböztetni vágyó sznob köcsögök - én sem tartom magam annak. Egyszerűen a) így esik jól, b) lusta vagyok kiírni a (néha) sok "hogy"-ot, c) csakmerazé'. Válaszd ki, melyik a szimpatikus. :)

A "jó"="yo" és tsai láttán viszont engem is a hideg ráz... a "hidjétek el"-típusú rettenetekről nem is beszélve (kurva nehéz ám megjegyezni, h "hagyjátok" - "higgyétek"...).
0
2004. július 1., csütörtök 17:40
Igen, a Grétsyre már rájöttem. :)

Azért is írtam, hogy nem is szóltam semmit. Távol álljon tőlem a javítgatás. Nem kell irtani semmit, mindenki úgy ír, ahogy megtanult. Senkit nem lehet egy-két hozzászólással ösztökélni. De nem is kell.
0
2004. július 1., csütörtök 17:12
Ha már b*szogatás, akkor inkább "Grétsy"... Szerintem ne erőltessük ezt a folytonos kijavítgatást, mindenki magáról állít ki bizonyítványt egy-egy helyesírási hibával. Nekem sokkal inkább az ilyen netes "faszább vagyok a másnál" tipusú megkülönböztető sznobságok nem jönnek be, mint a "hogy" rövidítése "h"-ra, a "yo=jó", minden "j" helyett "ly", és társaik. Inkább azokat irtsuk...
0
2004. július 1., csütörtök 9:45
Isten ments, hogy bárkit ki akarnék oktatni, nem is szoktam szólni a helyesírási hibák miatt (nyilván én sem vagyok Grétsi tanár úr), csak legalább a topikok nevét lehetne helyesen írni, az -i melléknévképzős helységneveket mindig kisbetűvel írjuk (kivételek persze itt is vannak). De még véletlenül se vedd b*szogatásnak a dolgot, inkább nem szóltam semmit. Annyira meg nem zavar. Amikor megemlítettem, csak hirtelen felindulásomban tettem. ;)))
0
2004. július 1., csütörtök 1:47
Szerintem nagyon jól játszott benne Daniel Radcliffe meg az összes szereplő!Csak dícsérni lehet őket szerintem!!!
0
2004. július 1., csütörtök 1:46
Nem értem mi a problémád a címmel....jól írtam le!!!
0
2004. június 30., szerda 22:26
Jót tett a rendező váltás. Több félelmetes jelenet látható a filmben mint valaha ebben a sorozatban ,bár szerintem A Harry gyerek sablonosan játszott
és túl gyors volt a végkifejlet a bevezetéshez képest,mégis egy rendesen megcsinált részt láthatunk.Talán a 3 közül a legjobbat.
0
2004. június 30., szerda 10:04
Hájja!!!
0
2004. június 30., szerda 9:56
És már megint a helyesírás... Legalább a topik neve lehetne jó...
0
2004. június 30., szerda 3:12
Bár nem közvetlenül a témához tartozik, de a hatodik rész címe állítólag Harry Potter and the Half Blood Prince lesz!
0
2004. június 29., kedd 21:55
Hát én még nem láttam, de nálam a HP egy kötelező darab, szal én is várom a megjelenését. Szerintem karácsony előtt fog majd megjelenni... :(
0
2004. június 29., kedd 20:27
Sziasztok!

Nem rég láttam a moziban és szerintem nagyon jól sikerült film lett nekem nagyon tetszett!Már várom hogy megjelenjen DVD-n is de ez mikorra várható körübelül?És a DVD-n eredeti hangokkal is meg lehet majd nézni emélem mert a magyarhangokat nem nagyon találták el......
Nektek mi a véleményetek a filmről?
0