Keresés

Godzilla - fémdobozos változat (2014) (BD3D+BD) (BLU-RAY)

2022. október 5., szerda 9:35
Megvettem az uhd-t így ez a kiadás nekem feleslegessé vált.
Ha valakit érdekel blurayfan@citromail.hu
0
2014. december 16., kedd 20:41
Na ja, csak sajnos ez egy agyatlan akciófilmnek készült, ahhoz képest viszont nulla a látvány benne.
0
2014. december 16., kedd 18:29
Az extrákban azt mondja Gareth Edwards a rendező, hogy direkt nem akarta megmutatni a lényeket a végső összecsapásig, mert el akarta kerülni a felesleges ismétlődést a filmben. Nekem bejött ez a stratégia és nagyot is ütött így nálam. Amúgy a hangsáv az nálam is sokkal nagyobb pozitívum a filmben, viszont sok helyen tényleg nagyon sötét a kép. Ezen még ront az is, hogy én projektoron néztem.
0
2014. december 16., kedd 16:49
Én azt olvastam, hogy így akartak spórolni az effekteken, ezt reálisabbnak érzem... :D
0
2014. december 16., kedd 16:43
Nem akarom védeni pont ezt a filmet, de szerintem ez szándékos volt. Ha ott lettél volna, akkor sem láttál volna többet a lényekből.
0
2014. december 16., kedd 15:30
Én BD-n néztem, biztos rossz beállításokkal, de abból a jelenetből, amikor mennek vonattal a katonák, majd a MUTO ott jön-megy alattuk felettük a homályban, no én semmit nem láttam, SEMMIT. Sőt gyakorlatilag nem volt olyan jelenet, ahol tetőtől talpig JÓL látható lett volna bármelyik lény...
0
2014. december 16., kedd 14:39
(De igen, ezt! Állati módon néz ki élőben!:)

Amúgy pontosan ezekért a pontokért lelkesedek én is, amit felsoroltál.
0
2014. december 16., kedd 14:23
A film nekem is csalódás volt, már a moziban nézve is. Az unalmas jelző részben igaz is, viszont a szörnyes részek annyira jól megvannak csinálva, Godzilla összes feltűnése, megjelenése annyira EPIC, de ugyanígy a MUTO-k is, hogy már csak ez miatt érdemes mindig újra és újra megnézni. És ha ehhez még hosszá vesszük a piszok jó hangsávot, ami zseniálisan nagyot szól, máris ott tartunk, hogy megérte megvenni. Persze a sima kiadást, nem ezt. :)
0
2014. december 16., kedd 13:45
Mazochista :D
0
2014. december 16., kedd 13:43
Ez a film méltó Godzilla nevére. SZÖRNYű. Unalmas, sötét, követhetetlen... Hogy minek néztem meg kétszer is... Reménykedtem, minden bizonnyal...
0
2014. november 14., péntek 13:45
Hibás bejegyzés
0
2014. október 27., hétfő 11:50
Fú, ilyen "kiabálós" kellene nekem! :D De kár, hogy erről lemaradunk! :(
0
2014. október 27., hétfő 9:27
:D találó
0
2014. október 27., hétfő 9:17
A hozzánk érkező darabokba ajánlanám a "ne karcolj össze b+!" szöveget.
most posts by TM
0
2014. október 27., hétfő 9:13
A futurepakból állítólag hamarosan jönnek a világító verziók is, a Novobox folyamatosan fejleszt. Hangot adó már van. A videón lehet meghallgatni, megnézni a linken:
http://www.amazon.com/Limited-Godzilla-MetalPak-Blu-Ray-UltraViolet/dp/B00L8FC1QM/ref=sr_1_1?s=movies-tv&ie=UTF8&qid=1407313931&sr=1-1&keywords=godzilla+limited+edition
0
2014. október 11., szombat 23:22
Köszönöm!
0
2014. október 6., hétfő 17:38
Cseréltük a képet.
0
2014. október 6., hétfő 11:37
Élőben elképesztően szép ez a kiadvány, még egy (helyes) illusztrációs borítókép sem tudja visszaadni azt a csodás hatást, amit élőben nyújt. Általában meg szoktam elégedni a műanyagtokos csomagolással, de ez esetben ezt a kiadást fogom választani.
0
2014. október 3., péntek 13:53
Kedves Xpress!

Többen írták, hogy a termékkép nem azonos a valós megjelenéssel.
Légy szíves cseréljétek, mert ez így megtévesztő!
0
2014. október 3., péntek 12:06
TF4 csak nálunk lesz így, hogy külön lesznek a 3D és a 2D lemezek.
máshol nem így lesz. van választási lehetőség és árban is jóval elgondolkodtatóbb. a két változat nem lesz annyi együtt mint itt csak a 3D-s és nem is kevesebbel.
0
2014. október 3., péntek 0:09
Ma hozzám is befutott a "Szörnyek királya". Kicsit soknak találtam az árat érte, de mikor kézbe fogtam a dobozt minden kétségem elszállt afelől hogy jól döntöttem. Még azt a jókora és mély karcot is leszámítva ami (szerencsére) a tok hátulján "díszeleg".
Szóval ahogy már előttem is mondták a tok nem az itt feltüntetett designt kapta, hanem a Dömi 36. kommentjében szereplő képeken láthatót. Gyönyörű dombornyomott kialakítás, Godzilla farok részén :) sajtot lehetne reszelni annyira domború. A tok súlya is impozáns, van benne anyag.
Meg is néztem pár órával ezelőtt a filmet. Azt tudtam, hogy a filmhez a 3D semmit nem tesz hozzá, 2D-ben talán még élvezhetőbbnek is találtam. A 3D-s változatba csak belekukkantottam itt-ott, ahol azt gondoltam hogy talán virít valamit a harmadik dimenzió, nos csalódnom kellett.

Nem úgy a tökéletes hangkeverésben! Godzilla üvöltése elementáris erővel szólal meg az angol DTS-HD hangsávon, a mély hangok bombasztikusak, a rombolás-tombolás szinte szétszaggatja a házat. Egyébként a 448 kbps-os magyar Dolby hangsáv sem szégyenkezhet, az is jól szól.
A kép természetesen tökéletes, az effektek a helyükön vannak, a szinkron annyira nem bántotta a fülemet.

Úgyhogy nálam ez felkerült az év kiadványai listára a jól sikerült futurepack miatt. A 3D felejtős, de ha már így is elérhető a film akkor örülök, hogy mind a két változatban benne a tokban. Nem úgy a közelgő Transformers filmnél, ahol 20 ezret kellene költenem a két változatra. Én annyira nem szidnám a ProVideot.


Film: 10/9
Hang: 10/10
Kép: 10/10
Az extrákba még nem volt időm belenézni.
0
2014. október 2., csütörtök 0:12
Bubunyuszi drágám, egy farkat kívánok én beléd, mert úgy látom rád férne, hogy szopjam szét a lelked... Szerintem baszottul szép ez a tok, de ha farok van rajta akkor az farok, én úgy gondolom... Hogy te mi a faszomtól gondoltad, hogy gúnyolódom, azt a gecim tudja és akkor se jövök rá, ha felfordulsz. Sajnálom.

:)
0
2014. október 1., szerda 18:29
Nem kötelező megvenni. Viszont ha építeni nem tudsz, ne rombolj.
0
2014. október 1., szerda 18:28
Ki mit lát rajta. A fanyalgóknak egy nagy farok.
Mindenesetre nagyon jó, hogy ha kihajtod a borítót teljesen, az elő- és hátlap egyetlen képpé áll össze.
0
2014. október 1., szerda 18:13
A farok dombornyomottan rombolja az épületeket.
0