Keresés

DVD vásárlás

2020. november 14., szombat 16:56
Volt nálam olyan hogy vettem egy dvd-t a Kaposvári Tescoba kifizettem haza vittem és nem volt benne a lemez csak a tok.Visszavittem aztán kicserélték.Azóta belenézek nehogy megint rácsesszek hogy nincs benne.
0
2018. január 11., csütörtök 20:23
Engem egyszer (még a múlt évtizedben) bontatlannak mondott kiadvánnyal vertek át. Átvételkor kiderült, hogy bontott. Kedvem lett volna reklamálni, de mivel az eladó kétszer akkora volt, mint én, inkább beáldoztam azt a 700 forintot. Azóta sem néztem meg az adott filmet. Nálam alapelv, hogy kizárólag gyári fóliás termék játszik be, boltban sem nézem az utánfóliázott példányokat (csak sajna a Universal BD-knél ez kivitelezhetetlen).
0
2018. január 11., csütörtök 10:40
Ilyennel én is találkoztam sajnos. A leírásnál használt, újszerű megnevezés. Nekem a legrébbei lemezeim szebbek. De olyan ritka filmeknél sajnos nem tud az ember válogatni, mert jó ha egyszer az évben talál belőle még aukciós oldalakon is.
0
2018. január 4., csütörtök 15:22
Nem dvd-s oldalon ha nem olyan nagy bevásárlós oldalon mint pl:Vatera,zsibvásár,meg ehhez hasonló oldalakon vigyázzatok,mert vannak szemét emberek.Vettem egy dvdt azt mondta rá az eladó hogy karcmentes,de amikor megkaptam tök karcos volt.Szóval ritka ember akiben meglehet bízni.De amikor vissza írtam az eladónak nem is írt vissza,mert tudta hogy átcseszett.Szóval kétszer is gondoljátok meg kinél vesztek bármit is!
0
2017. november 21., kedd 23:32
Nézzetek be!

https://goo.gl/LZkRKp
0
2017. november 14., kedd 13:08
Igen, regebben, tobbszor is, de volt olyan is, hogy a tobb lemezes verzioban csak az egyik lemez hianyzott.
0
2017. november 8., szerda 18:19
Boltban több helyen találkoztam már felbontott dvd-vel amiben nem volt lemez , gyanítom kilophaták a lemezt ! Szerencsére én még nem jártam így !
0
2017. november 6., hétfő 18:29
Előfordult veletek olyan vetettek egy dvdt egy boltban amikor hazavittétek üres volt nem volt benne a lemez?
0
2016. október 31., hétfő 15:34
Innen az xpress-ről a Mission Impossible 1. része.
Gond nélkül cserélték. Berakták a következő rendelésbe 0 forintért.
Abban már volt lemez.

Más: Ezenkívül a jóbarátok 2. évadának kétoldalú lemezei közül közül az egyik lemez "B" oldala üres volt. A teljes évad lett cserélve miatta.
0
2016. október 26., szerda 15:08
Media Marktban.Kiderült,az eladók csereberélték a filmeket,és akadt üresen maradt tok.Szerencsére azonnal kibontottam,mivel láthatóan vissza volt fóliázva.Egyszer jártam úgy,hogy fordítva volt benne a lemez,mások meg néha nem a megfelelő filmet találták a tokban.
0
2016. október 19., szerda 17:12
Szerencsére ez soha nem fordult elő velem.
0
2016. október 19., szerda 15:40
Xpress-ben vettem régen egy Apokalipszis most dvd-t na az hót üres volt :D De kaptam cserét... más nem volt...
0
2016. október 18., kedd 23:34
Voltatok már olyan helyzetben vetettek egy filmet és nem volt benne a a dvd?
0
2005. április 30., szombat 12:56
Ha nem akarsz másfél év múlva ismét cserélni, akkor ne vedd meg!
Nem akármiért drágább egy márkássabb termék. A képminőség, a hangminőség, a megbízhatóság szerintem érjen meg Neked legalább 20000 Ft-ot. Azért már kapsz viszonylag tisztességes DVD lejátszót.
0
2005. április 29., péntek 22:57
Találtam nemrégiben az Apróneten egy nagyon kedvező hirdetést, egy DVD lejátszóról, mivel mostanában szeretnék ilyet vásárolni, mivel a régebbi Orion DVD-m véglegesen elhalálozott másfél év működés után.
Ez egy Elta Német gyártmányú DVD lejátszó DVDP8892 tipusszámmal.
Találtam gyártói weboldalt is, www.elta.de

Ezen a helyen kapható többek között, 8500Ft akcióban állitólag
http://euro-elektronic.totalweb.hu
Nektek mi a véleményetek, elég jó tudású készüléknek néz ki, egy haverom már vett, nála meg is néztem, és jól is néz ki. (tudom láma dolog, de nekem ez is számit)
Mielőtt megvenném, kiváncsi lennék, hátha másnak is van tapasztalata ezekben a készülékekben.
0