A hülye kollégám mondá hogy boniem. No akkor: Belfaszt!!!
0
2005. július 6., szerda 16:09
7151
Sajnos mire kiderült, hogy Boney M. is volt a kínálatban, addigra mennem kellett. A NAGY HO-HO-HORGÁSZ, LIMBÓ HINTÓ, SZÓL A RÁDIÓ meg ilyenek voltak...
P. S.: A One Way Ticket originálban Neil Sedeka, discosítva pedig ERUPTION, és nem BONEY M!
0
2005. július 6., szerda 16:09
8905
Nekem is, ha ezzel örömet okoztam, kedves rosszkutyusz! :-))) És köszi a horoszkópot, bejött! :-)
0
2005. július 6., szerda 16:08
4379
Soha többé nem ennék süteményt. :(
0
2005. július 6., szerda 16:08
4379
:) Ma már érdemes volt felkelnem.
0
2005. július 6., szerda 16:07
7151
Lehet, hogy van. Valahol azt ígérte, hogy meghág egy amerikai pitét, s ha az aktus megtörtént, lehet, hogy ezt egy szemfüles valaki talán rögzítette is... :))
0
2005. július 6., szerda 16:07
8905
vidóinkhoz=videóinkhoz
0
2005. július 6., szerda 16:05
8905
Akkor most mondom, jó? :-)))
0
2005. július 6., szerda 16:05
8905
Szerintem én és field nem ragaszkodunk a vidóinkhoz. :-)))) Jamamura lehet, hogy hoz valamit. :-)
0
2005. július 6., szerda 16:04
4379
Még sohasemnem.
0
2005. július 6., szerda 16:04
4379
Tökéletesedik a fórumtali programja. Videók: Juliet-színdarab, Field-karaoke.. ha kiderül, hogy Jamamurának van valami pornója, megőrülök.