Keresés

Miért szeretem Jungot?

2005. július 6., szerda 16:13
A hülye kollégám mondá hogy boniem. No akkor: Belfaszt!!!
0
2005. július 6., szerda 16:09
Sajnos mire kiderült, hogy Boney M. is volt a kínálatban, addigra mennem kellett. A NAGY HO-HO-HORGÁSZ, LIMBÓ HINTÓ, SZÓL A RÁDIÓ meg ilyenek voltak...

P. S.: A One Way Ticket originálban Neil Sedeka, discosítva pedig ERUPTION, és nem BONEY M!
0
2005. július 6., szerda 16:09
Nekem is, ha ezzel örömet okoztam, kedves rosszkutyusz! :-)))
És köszi a horoszkópot, bejött! :-)
0
2005. július 6., szerda 16:08
Soha többé nem ennék süteményt. :(
0
2005. július 6., szerda 16:08
:)
Ma már érdemes volt felkelnem.
0
2005. július 6., szerda 16:07
Lehet, hogy van. Valahol azt ígérte, hogy meghág egy amerikai pitét, s ha az aktus megtörtént, lehet, hogy ezt egy szemfüles valaki talán rögzítette is... :))
0
2005. július 6., szerda 16:07
vidóinkhoz=videóinkhoz
0
2005. július 6., szerda 16:05
Akkor most mondom, jó? :-)))
0
2005. július 6., szerda 16:05
Szerintem én és field nem ragaszkodunk a vidóinkhoz. :-))))
Jamamura lehet, hogy hoz valamit. :-)
0
2005. július 6., szerda 16:04
Még sohasemnem.
0
2005. július 6., szerda 16:04
Tökéletesedik a fórumtali programja. Videók: Juliet-színdarab, Field-karaoke.. ha kiderül, hogy Jamamurának van valami pornója, megőrülök.
0
2005. július 6., szerda 16:02
Mondtam már, milyen kedves, aranyos vagy? :-)))
0
2005. július 6., szerda 16:02
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0
2005. július 6., szerda 16:01
Hmmmmmmmmm, ma már biztos, hogy nem tudok koncentrálni a munkára.
0
2005. július 6., szerda 16:00
Mindenféle ügyemet intézni a városba, aztán az edzőterembe, hogy tökéletesítsem az isteni formát. :-)))
0
2005. július 6., szerda 15:59
S hová mégy, szép Istennő?
0
2005. július 6., szerda 15:58
Ó, jaj, szegény fejemnek... Jaj, mit tettem! Ó, jaj! :(((
0
2005. július 6., szerda 15:58
Fordítva kellett volna, mert nekem most lassan mennem kéne. :-(
0
2005. július 6., szerda 15:57
Ja, kicsikét dolgoztam, s most pihenek.
0
2005. július 6., szerda 15:55
:-)))))
0
2005. július 6., szerda 15:55
Pedig itthagytál sokáig egyedül. :-(((
0
2005. július 6., szerda 15:54
Na, már el is röppent a kedvem a munkától. :)))
0
2005. július 6., szerda 15:53
Biztosan a One Way Ticket-et énekelte egy Boney M.-es szütyővel a kezében.
0
2005. július 6., szerda 15:51
Sajtostejfölöslángos-nyami.
0
2005. július 6., szerda 15:49
:-))))
Miért ne? Dalolj, ha jólesik. Az a lényeg. Nem lehet mindenki operaénekes. :-)
0