Helló!
Most értem haza a felvételiről, nagyon kemény volt!!! Kevés volt az idő is, mert nagyon nehéz volt, sokat kellett szótárazni, és nagyon nehéz szöveg volt. Először egy magnóhallgatás volt angolul, a szöveget magyarul kellett összefoglalni, tömöríteni, aztán volt egy magyar írott szöveg, amit angolul kellett összefoglalni és tömöríteni, majd két fordítás, egy angolról magyarra és egy magyarról angolra. Mit ne mondjak, valami iszonyú nehéz volt olyan körmondatokkal, hogy alig bírtam belőlük kikeveredni. Nagyon kevés volt a négy óra erre, de ha még legalább 15 percet kapok, jobb lett volna a magyarról angolra fordítás. Azért úgy érzem, nem lett rossy, de 2 éve is úgy éreztem, aztán mégsem adtak rá annyi pontot, amennyit gondoltam, hogy kapni fogok. Mindegy, a tőlem telhető legjobbat nyújtotta, amit ennyi idő alatt lehetett. Ez van. Remélem, nektek is jó napotok volt! Puszi!