Keresés

Miért szeretem Jungot?

2005. június 24., péntek 18:55
Szia, szépfiú! Nem is nagyon írtam a CSJ topicban, csak hogy megérkeztem, és hogy jó itthon. :-))) Más, de jó. Mindenütt jó, de legjobb otthon. :-))) Ez így igaz.
Szerep még nincs, de majd ha lesz időm, utánajárok, mert már tervbe van véve egy-két dolog. :-)))
Most jönnek megint az itthoni gondok, bajok, de már ezeket is más szemmel nézem. :-))) Hétfőn tolmács-fordító felvételi, az kemény lesz!!! Majd szorítsatok!!! :-)))
0
2005. június 24., péntek 18:52
Rosszkutyusz? Dolgozol még ilyenkor péntek délután? :-)))
0
2005. június 23., csütörtök 16:20
Szia, széplány. Jól vagyok.

És téged hogyan fogadtak itthon? Gondolom leírtad a Csodálatos topicban, csak nem tudtam egy hete olvasni, utoljára TM kígyós képén röhögtem, mert csak a képekre volt időm.

Mi van a színjátszással? Megleptek valamilyen szereppel?
0
2005. június 23., csütörtök 15:50
Mindenki felszívódott? :(
0
2005. június 23., csütörtök 15:29
Bocs, először ide néztem be véletlenül. Már írtam neked. :-) Szia egyébként, és aranyos vagy!!! :-))))
0
2005. június 23., csütörtök 15:26
Szia Juliet! Semmi köszönés nekem a Csodálatos Júlia topikban? :(
- Elnézést uram, meg tudná mondani hány óra?
- Már hogy ne tudnám megmondani dagikám?! Épp itt az ideje, hogy jól megcibáljam az orrodat és a fejedre húzzam az alsógatyádat.
0
2005. június 23., csütörtök 15:26
kuytyus=kutyus
0
2005. június 23., csütörtök 15:25
Szia, hogy vagy, kuytyus? :-)
0
2005. június 23., csütörtök 15:12
Vau!
0
2005. június 23., csütörtök 14:28
Field? Rosszkutyusz? :-)
0
2005. június 23., csütörtök 9:12
TM! A számtekzseni. :)

A progi letölthető a www.msn.com-ról, illetve a letoltes.prim.hu-ról. :) Tud magyarul, ugyhogy no problemo. :) Várom az eredményt, remélem siker lesz. :)))
0
2005. június 22., szerda 16:23
Hál Istennek a humorod bírja a fénysebességet! :))
most posts by TM
0
2005. június 22., szerda 15:13
Gyerekek! Ez hanyadik század? Előreugorhattam a hiperidőben. :)
0
2005. június 22., szerda 14:40
Szia, Dylan! HOgy vagy? :-)
0
2005. június 22., szerda 14:35
Kösz TM! Valami ilyesmire gondoltam! Majd letöltöm, és kipróbálom! :-)
Szia Juliet! :-)
0
2005. június 22., szerda 14:33
Szia, rosszkutyusz!
Azért hiányozni fogsz! :-)))
0
2005. június 22., szerda 14:33
Massenger=Messenger :-)))
0
2005. június 22., szerda 14:23
Dehogy vagy tudatlan! Nem mondtam ilyet! Csak azt hittem ez már elterjedtebb dolog. Ezzel a programmal is chatelni lehet, van egy partnerlista, ahová a társak (akiknek van ilyen programuk) e-mail címét írod be, és ebből a listából kiválaszthatod, hogy éppen kivel szeretnél beszélni. Összevonható több partner is, azt hogy ki van gépközelben azt is jelzi a program, de el is rejtheted ezt az infót, ha magányra vágysz. Szóval egy tovább fejlesztett chatelési lehetőség, amibe akár mikrofonon át is beszélhetsz ill. webkamerát is csatlakoztathatsz. Nagyjából ennyi.
most posts by TM
0
2005. június 22., szerda 14:09
Hallani halottam róla, csak sohasem használtam még, nem igazán értem mire való, és hogy műkszik. Bocsásd meg tudatlanságomat, jópár éve netezek már, de mivel otthon még csak most lett netem, eddig beértem a chat-eléssel, meg a fórumozással :-)) Szóval?
0
2005. június 22., szerda 14:03
Ugye, csak vicceltek? Nem hallottatok még Massenger nevű programról? :)
most posts by TM
0
2005. június 22., szerda 14:01
Ezt az MSN dolgot nekem is elmagyarázhatná valaki, hogy mi kell hozzá, meg ilyesmi...
0
2005. június 22., szerda 13:56
Szia, édes Juliet! Isten hozott itthon!

Sajna, mostanság nincs időm rácuppani a csodálatos topicra, mert sűrűsödik az élet, de biztos pörög az nélkülem is.

Na most mi az az MSN? Valami mobiltelefonos valami? Ha igen, sajna mobilom nincs és egyelőre nem is tervezem, hogy leend, még otthon is 50 éves telefonkészülékek tsengenek.

Nem tudtam, hogy magazincímlapon vagyok, biztosan valami paparazzi kép. :)
0
2005. június 22., szerda 13:47
Sok puszi  fieldnek és rosszkutyusznak! Jövök nemsokára, mert hiányoztok! :-)))
Ha van MSN-elérhetőségetek, adjátok meg, most már azt is tudom használni! :-))) Minden jót nektek! :-)))
Rosszkutyusz, láttalak egy színházi magazin címlapján! :-)
0
2005. június 16., csütörtök 14:58
Be happy, Eeyore! :)
most posts by TM
0
2005. június 16., csütörtök 13:56
Nem leszek én már 750.! :))

El is mentem dolgozni...
0