Keresés

Miért szeretem Jungot?

2005. június 16., csütörtök 13:46
Apropos! Valami film is volt nemrég Jung barátunkról a mozikban, de a címe nem jut az eszembe...
0
2005. június 16., csütörtök 13:45
Bezzeg erről a Donát nekem nem beszélt! Ejnohát! Szeretnék részleteket tudni, hol lehet jegyet kapni stb.
0
2005. június 16., csütörtök 13:39
Biztos valami szellemiben. Van egy darab Pesten, Donát koma látta, Jung meg Freud kapcsolata, csak úgy korzóznak benne a meztelen csajszik.
0
2005. június 16., csütörtök 13:33
Jung is egy nagy kujon volt állítólag. Minden könyve elején hosszasan hálálkodik Marie-Louise von Franz és Marie-Louise von Attenhorfer (?) kisasszonyoknak, de sose sikerült megfejtenem, a hölgyek pontosan milyen szolgáltatásokban részesítették... :))
0
2005. június 16., csütörtök 13:32
:-)))) Menjél csak, érezd jól magad! Biztos jót tenne a derekadnak az úszás. De akkor ússz is, ne csak a nõket bámuld! :-))) Na helló! :-)
0
2005. június 16., csütörtök 13:32
Nem, eddig itt ültem, most megyek. Sziasztok! Hiányozni fogtok! :-))))
0
2005. június 16., csütörtök 13:31
Mert ez a lány nem enged! :)
most posts by TM
0
2005. június 16., csütörtök 13:30
Tele van a topic meztelen nővel. Most már tudom, miért szereti Field Jungot. :)
0
2005. június 16., csütörtök 13:28
Fél órája vasaltál. Összegyűrték?
0
2005. június 16., csütörtök 13:27
Te meg még otthon ülsz? :)
0
2005. június 16., csütörtök 13:27
Én meg megyek vasalni. :-)
0
2005. június 16., csütörtök 13:26
Na menjél, aztán legeltesd a szemedet! :-)))
0
2005. június 16., csütörtök 13:24
Az úszás nem is rossz ötlet! Lehet hogy elugrom uszodába! Kb300 méterre van innen. Most, hogy a vízforgatós rendelet miatt átépítik a strandot, minden bombanő az uszodában hesszel! :)
most posts by TM
0
2005. június 16., csütörtök 13:22
A kis töpörödött törp-ördög. :-))))
0
2005. június 16., csütörtök 13:21
A derékfájással? Nekem is szokott régen, azt ma is voltam a Széchenyiben úszkálni /állítólag jó rá/ meg masszíroztatni. Nekünk, magasoknak, állítólag azért rossz, mert ugyanannyi csigolyánk van, mint mindenkinek, de ilyen távon sérülékenyebb.
Ez Fieldre nem vonatkozik, mert ő csak 196.
0
2005. június 16., csütörtök 13:19
Az is igaz! :-)))) De remélem, nem is mizantróp. :-)))
0
2005. június 16., csütörtök 13:18
De legalább nem fösvény...:)
most posts by TM
0
2005. június 16., csütörtök 13:17
Ez tetszett. :-))))
0
2005. június 16., csütörtök 13:17
Már dúskáltam. Mikor nővérem Angliában időzött, megvetettem vele az összes, akkor kapható Brasst a PRIVATE kivételével. Sajnos mind vágott: A KUKKOLÓ-t (THE VOYEUR) különösen durván összeszabdalták, pedig az komolyabb filmnek se lenne rossz!
0
2005. június 16., csütörtök 13:17
:-)))))))))) A képzelt beteg. :-)))
0
2005. június 16., csütörtök 13:16
Két Tinto Brass közt egy Juliet. :)
0
2005. június 16., csütörtök 13:15
Ha megengeded, akkor a Ludas Matyi-módszer nélkül, csak egyszer válaszolok! :)
Alapjáraton nyomdában ténykedek, most már egy ideje itthon kínlódom a különböző rámmért csapásokkal. A kollégáim rövidebb verziója:táppénzcsaló! :)
most posts by TM
0
2005. június 16., csütörtök 13:15
Hát igen, a hölgy egy cseppet sem volt szűkkeblű... :))

Amúgy A FRIVOL LOLA című Tinto Brass-filmben már anyaszerepet domborít, de ott is gátlástalanul feltárja anatómiáját. Ennek ellenére az már jóval haloványabb Brass-film...
0
2005. június 16., csütörtök 13:15
Ő is a Szardella? Valami ess-nek hívják.
0
2005. június 16., csütörtök 13:13
A múltkor az egyik Virgin-ben egymás mellett rengeteg Tinto Brass filmet láttam. Nyomban Te jutottál eszembe, kedves field! :-))) Dúskálhattál volna ... :-)))
0