Keresés

Mad Max 1-4. gyűjtemény (4 BD) (Blu-ray)

2022. november 3., csütörtök 19:26
Az új rész igazából előzmény lesz, Furiosa karakterére koncentrálva. Egy spin off. Mad Max nem lesz benne.
Amúgy nekem a negyedik rész megvan fémdobozban, ezért is lenne elég az 1-3. De majd külföldről berendelem az uhd kiadásokat. Ez a gyűjtő doboz annak jó, akinek még nincs meg egyik rész sem és nem zavarja, hogy az esetleges folytatás külön lesz a polcon.
0
2022. november 3., csütörtök 18:06
Blu-Ray Fan írta:
Majd ha kijön az új rész, az biztos elfog ütni.

Gyors google, ééééés tényleg... lóg a levegőben egy 5. rész :o
Nos, akkor majd kijön abból is egy új kiadás, és indul minden előlről.
Biztos lesz valaki, aki majd az alá a kiadvány alá bekommenteli, hogy jó-jó, de neki elég lenne csak az első 4 rész.... Na, majd neki eladom a mostanit :p  (a viccet tessék most viccnek venni, nem kötözködés ;) )
Eddig DVD-n volt meg 1-4.ig, és ott pl hihetelenül sz@r volt az első 3 rész borítója, minden elütött mindentől. Tök olyan volt, mintha a CoversClub "készített" kategóriájából húzták volna elő 5 perccel a nyomdai deadline előtt :) Ez a mostani jól mutat igy egységesen (szerintem)
0
2022. november 3., csütörtök 17:57
Majd ha kijön az új rész, az biztos elfog ütni.
0
2022. november 3., csütörtök 16:50
Blu-Ray Fan írta:
Jók ezek a borítók, de nekem elég lenne a trilógia. Gondolom külön nem lesznek kaphatóak később se.

Azt nem tudom, de amúgy ha már borítók, végre egységes, mindegyik az a design vonal mint a 4. rész nem ütnek el egymástól, mint az eddigiek
0
2022. április 30., szombat 12:52
Jók ezek a borítók, de nekem elég lenne a trilógia. Gondolom külön nem lesznek kaphatóak később se.
1