Keresés

Transformers: A fenevadak kora (UHD + BD) - limitált, fémdobozos változat ("International 1" steelbook) (UHD)

2024. február 26., hétfő 13:21
Stanley Ipkiss írta:
Azért kérdem mert egyértelműen nincs leírva, hogy  a kiadvány  a film 4K mellett a  Full HD verzióját is tartalmazza. Plusz van olyan kiadvány ahol  a +BD-n csak az extrák vannak.

Ha engem kérdezel, rég láttam olyan kiadást, amiben az UHD+BD kifejezésnél a BD nem a FULL HD verzióra gondolt, mivel már egy ideje nincs olyan kiadás, aminél az UHD+BD, BD=extra lemez. Általában a film sima BD kiadását tartalmazza, ez mostanában bevett szokás a 4K-s kiadásoknál. Mint annak idején a BD+DVD kombó volt, aminek szintén nem sok értelmét láttam.


Lehet rosszul olvasok a sorok között vagy inkább olyantól is kérdezném, akinek volt keze ügyében a kiadás. Sima BD lemez is van a steelbookban? Csak mert érdeklen a kiadvány és jól mutatna Bumblbee steelbook mellett.
0
2023. október 16., hétfő 12:52
Hegylako írta:
Azért kérdem mert egyértelműen nincs leírva, hogy  a kiadvány  a film 4K mellett a  Full HD verzióját is tartalmazza. Plusz van olyan kiadvány ahol  a +BD-n csak az extrák vannak.


Ha engem kérdezel, rég láttam olyan kiadást, amiben az UHD+BD kifejezésnél a BD nem a FULL HD verzióra gondolt, mivel már egy ideje nincs olyan kiadás, aminél az UHD+BD, BD=extra lemez. Általában a film sima BD kiadását tartalmazza, ez mostanában bevett szokás a 4K-s kiadásoknál. Mint annak idején a BD+DVD kombó volt, aminek szintén nem sok értelmét láttam.
- Elnézést uram, meg tudná mondani hány óra?
- Már hogy ne tudnám megmondani dagikám?! Épp itt az ideje, hogy jól megcibáljam az orrodat és a fejedre húzzam az alsógatyádat.
0
2023. október 14., szombat 8:30
Azért kérdem mert egyértelműen nincs leírva, hogy  a kiadvány  a film 4K mellett a  Full HD verzióját is tartalmazza. Plusz van olyan kiadvány ahol  a +BD-n csak az extrák vannak.
0
2023. október 13., péntek 21:48
Hegylako írta:
Sziasztok.  Ez a kiadvány  a film Full HD verzióját is tartalmazza?


Ha a sima BD lemezre gondolsz, akkor igen. Kiírás szerint.
- Elnézést uram, meg tudná mondani hány óra?
- Már hogy ne tudnám megmondani dagikám?! Épp itt az ideje, hogy jól megcibáljam az orrodat és a fejedre húzzam az alsógatyádat.
0
2023. október 13., péntek 15:16
Sziasztok.  Ez a kiadvány  a film Full HD verzióját is tartalmazza?
0