Keresés

A te filmzene gyűjteményed

2018. május 18., péntek 14:53
Ja és mindegyik lemez ugyanolyan hosszú, lemértem... :D
0
2018. május 18., péntek 9:43
Ki ez a gyökér?
0
2018. május 18., péntek 0:42
Na csak, hogy mindenki megnyugodjon, jött még ma egy ilyen csomag is :D :D

0
2018. május 17., csütörtök 22:36
Mintha nem tudnád hol kell utánanézni, hogy csak az első három lemez a complete score, ami 2,5 óra :) :)
0
2018. május 17., csütörtök 21:42
https://www.youtube.com/watch?v=N3_wFKS6l0Y
most posts by TM
0
2018. május 17., csütörtök 21:33
1. rész
most posts by TM
0
2018. május 17., csütörtök 21:26
Bár lehet, hogy azt még a tizenöt parancsilathoz komponálta Elmer - lásd Világtörténelem 1. kötet by Mel Brooks. :D
most posts by TM
0
2018. május 17., csütörtök 21:22
Baromi rövid lemezek lehetnek, ha hat korong kellett a teljes filmzenéhez, ami ugyebár nem a teljes játékidő alatt cincog. :D
most posts by TM
0
2018. május 17., csütörtök 17:22
De így most oké :D
0
2018. május 17., csütörtök 17:18
Neked lett volna kellemetlen tudom én 😂😂😂
0
2018. május 17., csütörtök 17:04
Hát nincs mit :D Pofám leszakadt volna ha csak magamnak veszek :D
0
2018. május 17., csütörtök 17:04
Mindenesetre még egyszer köszi ezt a dobozt, kurva szép 😃
0
2018. május 17., csütörtök 17:00
Na a papillon egy korrekt valaki...le a kalappal :D
0
2018. május 17., csütörtök 16:59
Koca gyűjtő vagy megmondta a papillon...
0
2018. május 17., csütörtök 16:53
Amúgy meg ki az az Elmer Bernstein? Ha mondjuk Brian Tyler vagy M Giacchino lenne azt mondom oké, ők már letettek vmit az asztalra... de ez a Bernstein...sose hallottam róla...
0
2018. május 17., csütörtök 16:50
Egyébként nem tudom. Én néha 300 éves zenéket hallgatok, ahhoz képest a 60 éves szinte gyerek még :).
0
2018. május 17., csütörtök 16:50
Olyan van még? Sztem nincs...de azzal is baj van aki kifizet egy ilyen kiadványért közel 30 ezer ft-ot..na ott a baj...
0
2018. május 17., csütörtök 16:48
Például aki néz több mint 60 éves filmeket...
0
2018. május 17., csütörtök 16:47
Ez az a zene ami több mint 60 éves?? Most ez komoly? Ilyet ki hallgat manapság....?
0
2018. május 17., csütörtök 16:46
Filmzenét hallgatnia munkaköri kötelesség :).
0
2018. május 17., csütörtök 16:46
Mit kekeckedsz 😃😃 amúgy persze muszáj lesz kurva jó kis zene...😃
0
2018. május 17., csütörtök 16:42
Úgy tudom, hogy munka közben is tud zenét hallgatni a mázlista disznaja.
0
2018. május 17., csütörtök 16:26
Szép kiadvány! De végig is hallgatod ezt a töméntelen mennyiségű lemezt? :)
0
2018. május 17., csütörtök 16:22
Itt van pár izgalmas kép egy mennyei kiadványról, hogy ne csak a kommersz szarokat lássátok, mint otthon (vagy ott se).. :D :D :D





0
2018. május 13., vasárnap 14:49
Végre egy kép, amiről mind megvan nekem is! :)
most posts by TM
0