Bár lehet, hogy azt még a tizenöt parancsilathoz komponálta Elmer - lásd Világtörténelem 1. kötet by Mel Brooks. :D
most posts by TM
0
2018. május 17., csütörtök 21:22
52685
Baromi rövid lemezek lehetnek, ha hat korong kellett a teljes filmzenéhez, ami ugyebár nem a teljes játékidő alatt cincog. :D
most posts by TM
0
2018. május 17., csütörtök 17:22
125
De így most oké :D
0
2018. május 17., csütörtök 17:18
6056
Neked lett volna kellemetlen tudom én 😂😂😂
0
2018. május 17., csütörtök 17:04
125
Hát nincs mit :D Pofám leszakadt volna ha csak magamnak veszek :D
0
2018. május 17., csütörtök 17:04
6056
Mindenesetre még egyszer köszi ezt a dobozt, kurva szép 😃
0
2018. május 17., csütörtök 17:00
125
Na a papillon egy korrekt valaki...le a kalappal :D
0
2018. május 17., csütörtök 16:59
6056
Koca gyűjtő vagy megmondta a papillon...
0
2018. május 17., csütörtök 16:53
125
Amúgy meg ki az az Elmer Bernstein? Ha mondjuk Brian Tyler vagy M Giacchino lenne azt mondom oké, ők már letettek vmit az asztalra... de ez a Bernstein...sose hallottam róla...
0
2018. május 17., csütörtök 16:50
4596
Egyébként nem tudom. Én néha 300 éves zenéket hallgatok, ahhoz képest a 60 éves szinte gyerek még :).
0
2018. május 17., csütörtök 16:50
125
Olyan van még? Sztem nincs...de azzal is baj van aki kifizet egy ilyen kiadványért közel 30 ezer ft-ot..na ott a baj...
0
2018. május 17., csütörtök 16:48
4596
Például aki néz több mint 60 éves filmeket...
0
2018. május 17., csütörtök 16:47
125
Ez az a zene ami több mint 60 éves?? Most ez komoly? Ilyet ki hallgat manapság....?
0
2018. május 17., csütörtök 16:46
4596
Filmzenét hallgatnia munkaköri kötelesség :).
0
2018. május 17., csütörtök 16:46
6056
Mit kekeckedsz 😃😃 amúgy persze muszáj lesz kurva jó kis zene...😃
0
2018. május 17., csütörtök 16:42
7076
Úgy tudom, hogy munka közben is tud zenét hallgatni a mázlista disznaja.
0
2018. május 17., csütörtök 16:26
1185
Szép kiadvány! De végig is hallgatod ezt a töméntelen mennyiségű lemezt? :)
0
2018. május 17., csütörtök 16:22
6056
Itt van pár izgalmas kép egy mennyei kiadványról, hogy ne csak a kommersz szarokat lássátok, mint otthon (vagy ott se).. :D :D :D