Keresés
Menü Bezár

a te bd gyűjteményed

2021. november 29. 11:14
Argento köszi, így már látszik. Nagy gratula neked is. Rengeteg jó filmet begyűjtesz.
0
2021. november 29. 11:06
Telefonról én sem láttam azért linkeltem be még egyszer. Az otthoni gépemről látom csak, a munkahelyi gépemről nem látom.
Pedig az már nem XP-s.
0
2021. november 28. 19:22
Közben összegyűlt nekem is egy újabb adag. Főként BD, de pár darab UHD is van benne.

0
2021. november 28. 19:04
Foxymaxy írta:
Novemberben kicsivel többet engedtem meg magamnak, mint az előző hónapokban. Kerültek a kosárba régi megjelenések (pótlások), kevésbé régebbiek és újak is.

Én nem látok belőle semmit, se telón, se gépen, de belinkelem a képküldésről is, hátha:

Gratula hozzájuk. :)
0
2021. november 27. 15:59
Foxymaxy írta:
Novemberben kicsivel többet engedtem meg magamnak, mint az előző hónapokban. Kerültek a kosárba régi megjelenések (pótlások), kevésbé régebbiek és újak is.
0
2021. november 27. 13:08
0
2021. november 11. 18:41
Ezek még lemaradtak tegnap. :)

-1
2021. november 10. 19:00
Íme pár új jövevény (UHD-k és BD-k), hogy "pörögjön" picit a topik. :)

Valkyrnek pedig külön köszönet a Fox/Disney BD-s tippért, így pótolhattam pár hiányzó darabot, amik anno kimaradtak.
-2
2021. október 22. 19:23
Újabb Xpress jövevény (szerencsére kivül-belül makulátlan):

Ezzel így összeállt az eddig elkészült filmekből  a Démonok között univerzum gyűjteményem:

-1
2021. október 15. 18:21
Újabb szerzemények:

Az Xpress-nek pedig külön köszönet az UHD cserelemezért és a gyorsaságért, ez már makulátlan. :)
0
2021. október 2. 14:45
Dooku gróf írta:
Újabb UHD szerzemények innen-onnan:

Sajnálatos, hogy ezekkel a specifikációkkal is megvásárolják a Remény rabjai UHD kiadását. Kérlek ne vedd személyes támadásnak. Viszont végre ideje lenne már a vásárlói oldalnak is választ adnia az efféle kiadói hozzáállásra.

Nem vettem annak.  

Én mindent eredeti nyelven nézek, nagyon nem érdekel hogy milyen szinkron van rajta. Egyszerűbb volt ezt megvenni, mint külföldről behozatni a jelenlegi szállítási díjakon. Akinek fáj, hogy milyen a szinkron az meg ne vegye meg,
0
2021. október 2. 14:33
Argento írta:

Sajnálatos, hogy ezekkel a specifikációkkal is megvásárolják a Remény rabjai UHD kiadását. Kérlek ne vedd személyes támadásnak. Viszont végre ideje lenne már a vásárlói oldalnak is választ adnia az efféle kiadói hozzáállásra.
0
2021. október 2. 7:35
Befutott a Dűne Deluxe UHD/BD kiadása is a korábbi síma mellé még tegnap.  

Apropó, ha valaki a legteljesebb kiadást szeretné megvenni Lynch Dűnéjéből 4K-ban, az még mindíg jobb ha kivár. A Koch Media fogja azt kiadni Németországban egy 7 lemezes kiadvány formájában(ami tartalmazza a filmzenét is CD-n, valamint a bővített Alan Smithee verziót is BD-n) elvileg még Októberben.
0
2021. szeptember 29. 18:09

0
2021. szeptember 17. 11:57
DNS írta:
Újabb szerzemények, UHD-k és BD-k vegyesen:

Szép kis szerzemények! Nekem sajnos a Dűne még a vámnál pihen... Jó szórakozást hozzájuk és élvezd helyettem is a fűszert :D

Hívd fel őket vagy írd meg nekik, hogy "Vamos!";)

Pont azért megy lassan, mert vámos.
0
2021. szeptember 17. 9:20
Mr.Sterling450 írta:

Szép kis szerzemények! Nekem sajnos a Dűne még a vámnál pihen... Jó szórakozást hozzájuk és élvezd helyettem is a fűszert :D

Hívd fel őket vagy írd meg nekik, hogy "Vamos!";)
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2021. szeptember 16. 23:27
Argento írta:

0
2021. szeptember 16. 20:12

1
2021. szeptember 14. 18:55
Ma befutott végre-valahára egyik kedvenc sorozatom, a Gomorrah első három évadának gyűjtői dobozos olasz kiadása (olasz DTS-MA hang és angol felirat van mindegyik évadon), plusz az ehhez kapcsolódó mozifilm (The Immortal) is beszerzésre került (szintén hasonló speckókkal).

Még a 4. évadot kell beszereznem és újból végignézem az egész sorozatot a novemberi 5. (egyben utolsó) évad premierje előtt.
0
2021. szeptember 12. 12:04
Adama írta:
Friss beszerzéseim. Egyik kedvenc trilógiám. Mindhárom lemez magyar szinkronnal és felirattal.

Remek filmek, szép kiszerelésben. Jó szórakozást hozzájuk. :)
0
2021. szeptember 12. 8:24
Friss beszerzéseim. Egyik kedvenc trilógiám. Mindhárom lemez magyar szinkronnal és felirattal.

0
2021. szeptember 10. 12:15
Foxymaxy írta:
Argento,  Aeon Flux-t bd-n van magyar vonatkozás?

Egyik kiadvány sem tartalmaz ezekből magyar vonatkozást.

Köszönöm, (mondanom sem kell, hogy de kár) és grat. a szerzeményeidhez.
Óóó - Sóhajok (mélyen sötét és misztikus) Tilda Swinton miatt néztem meg régebben.
Legalább egy ványadt magyar felirat kerülne rájuk.

Ez az 1977-es eredeti Suspiria, nem a remake, de valóban sötét és misztikus. :) Magyar vonatkozású kiadvány ezekből csak álom...
0
2021. szeptember 10. 8:36
Argento írta:

Köszönöm, (mondanom sem kell, hogy de kár) és grat. a szerzeményeidhez.
Óóó - Sóhajok (mélyen sötét és misztikus) Tilda Swinton miatt néztem meg régebben.
Legalább egy ványadt magyar felirat kerülne rájuk.
0
2021. szeptember 9. 18:44
Újabb jövevények:

A Suspiriából a legutóbbi USA UHD után a szintén Synapse transzferrel ellátott olasz BD-t szereztem be, plusz a Roma Criterion kiadása is bekerült a kollekcióba.

0
2021. szeptember 6. 16:27
Foxymaxy írta:

0