Szia! Tudtommal egyiken sincs magyar vonatkozás, az amerikai és a német Hellboy-on van magyar felirat, az amerikai "all" régiós, vagyis lejátszható (nekem is az amazon.com-ról van).
Bármennyi lemezt is rendelsz egyszerre a TheHut-ról, a postaköltség 1L lemezenként, amelyeket egyesével is küldenek, így a vám is kizárható, mivel egy lemez értéke általában bőven a vámhatár alatt marad. Nekem eddig nem volt gondom.
0
2008. szeptember 27., szombat 20:50
174
engem az érdekelne, hogy a TheHut-on lévő Hellboy és Big Fish BD-ken van-e magyar felirat? 2es (vagy B) régiójú lemez jelent meg náluk is, mint nálunk és nem túl nagy időeltolódással, de a Zavvi nem írja rajtuk a magyar feliratot. Más széria érkezett volna ide Kelet-Európába vagy csak nem pontosak a specifikációk a Zavvi-n?
más: ha több lemezt rendelek, akkor lemezenként 1L a postaköltség, illetve, ha a csomag hazai földekre ér megvámolják-e? (sosem rendeltem még külföldről)
0
2008. szeptember 27., szombat 19:50
186
Én is ilyen áron vettem az USA-ban BD-t.(Igaz csak 3-at sikerült)
0
2008. szeptember 27., szombat 15:49
14599
English-ül van rajta TrueHD hangsáv is, a normál 5.1 mellett...
0
2008. szeptember 27., szombat 11:56
729
Hehe. A személyes rekordom 1815 Ft mindenestől. Azóta sem láttam ennyiért BD-t.
0
2008. szeptember 27., szombat 11:49
633
Itt egy kép a Cloverfield BD menüjéből és ott vagyunk!
Az angol Cloverfield-ről: a borítón nem szerepel a magyar vonatkozás, de német fórumozók már rendeltek onnan és van a lemezen német és magyar vonatkozás is!
0
2008. szeptember 27., szombat 11:41
633
Hidd el, nagyon jó oldal: először én is féltem, mint minden újtól, de remekül csinálják a dolgukat! :-)
0
2008. szeptember 27., szombat 11:37
17243
nagy homlokracsapás volt, mikor rájöttem, hogy az angol TRANSFORMERS bd-n is van magyar felirat. be is rendeltem erről az oldalról (örülni fog az asszony :). majd most kiderül, hogy szerepel. mármint az oldal, nem az asszony. :)
0
2008. szeptember 27., szombat 11:35
633
Én eddig a következő magyar vonatkozású BD-ket rendeltem a TheHut-ról, melletük az árak :-)
Across the Universe (3007 Ft)
Closer (2958 Ft)
Casino Royale (3171 Ft)
Close Encounters Of The Third Kind (2908 Ft)
Kung Fu Hustle (3057 Ft)
Stealth (3057 Ft)
The Exorcism of Emily Rose (2768 Ft)
Hollow Man DC (2704 Ft)
In The Line Of Fire (3513 Ft)
Jerry Maguire (3616 Ft)
0
2008. szeptember 27., szombat 11:29
633
Én már elég régóta rendelek innen és már szinte a kezdetektől ilyen áraik vannak, időközönként rendszeres akciókkal (pl. 2 BD 18 L-ért, 10% vagy 20% engedmény). Szerintem az angol amazon sem drága, vagy akár a sendit sem, de kétségtelen, hogy a TheHut a legolcsóbb. Ami nagy előnyük, hogy valóban gyorsak (pl. most a héten 2! nap alatt itt volt a Hollow Man BD) és megbízhatóak, a postaköltség alacsony (1 L minden lemezre) és a lemezeket egyesével küldik.
Az új megjelenések közül a Transformers és a Cloverfield lehet érdekes nekünk, hiszen mindkettőn vagy magyar vonatkozás és postaköltséggel 5000 Ft-ba kerülnek.
0
2008. szeptember 27., szombat 11:24
633
Angol BD-lemezek esetén a következő oldalt ajánlom a specifikációk ellenőrzésére:
http://www.zavvi.co.uk/
Legtöbbször a hátsó borító is szkennelve van, így abszolút biztosra mehet az ember.
0
2008. szeptember 27., szombat 3:15
4201
Remélem nem lecsupaszított, egyrétegű lemezre nyomott, extra és veszteségmentes hangsáv nélküli, "csóróknak jó lesz" verziók lesznek.
0
2008. szeptember 27., szombat 2:20
14599
www.filmcity.cz
0
2008. szeptember 27., szombat 2:19
14599
Nem csak felirat lesz azokon a Warner BD-ken...
A www-filmcity.cz oldalon vannak érdekes dolgok. Ahol már tudják a speckókat, azokon 5.1-es szinkron is lesz (kivéve a két Kubrick filmet a listában).
Bár engem a két Batman érdekelne leginkább, de azokról semmi új infó nincs...
0
2008. szeptember 27., szombat 1:55
17243
nem rossz, de azért ez az ár külföldön sem általános.
0
2008. szeptember 27., szombat 1:53
17243
a speed racert és más warneres bd-ket egyelőre stoppolom, hisz északi szomszédainknál már pedgezetik a stúdió magyar feliratos változatait.
a 10 db-os csomag nem általános, de most csúnyán összejött (közben rájöttem, hogy valójában 12 :).
jelenleg azon örvendezek, hogy a THE VISITOR régiókódfüggetlen lesz (ellentétben egyes oldalak állításával).
0
2008. szeptember 27., szombat 1:48
6264
Mai kékek:
Szellemlovas
Hazafi
A nap könnyei
Ki kell használni a jó kis xpress-es akciókat.:-)
0
2008. szeptember 27., szombat 0:59
174
mikor rendelsz innen legközelebb?
0
2008. szeptember 27., szombat 0:09
19957
de én itt nem találtam pl. specifikációkat.
0
2008. szeptember 27., szombat 0:00
633
Pl. itt van 3000-ért BD postával és sok lemez esetén magyar vonatkozással:
Gyorsak, megbízhatóak és valóban olcsók, igen sokszor (pl. a múlt hétvégén mindenből -10%) extra akcióik is vannak!
0
2008. szeptember 26., péntek 23:44
490
jama: 10 bd? az bizony szép kör főleg egy vásárlásra, nekem általában 6-7 db van havonta, "sajnos" még elég sok dvd-t, főleg sorozatot veszek, így elég kevés marad a bd-re, ráadásul ebay-en is elég sok kacatot szoktam vásárolni :D
gondolom a speed racer neked is úton van :)
kazama:axel-en általában előbb vannak a dolgok és árban ha 1 terméket veszel van hogy olcsóbb mint az amazon, de a két hét nekem is furcsa. általában csütörtök péntek körül vannak a keddi megjelenések nálunk raktáron.
és most végre megnézem megint a Mist-et. :)
0
2008. szeptember 26., péntek 22:39
186
Csak egy kérdés: az Iron Man bd-n van magyar felirat?Köszi előre is!
0
2008. szeptember 26., péntek 22:26
1193
Akkor pedig sanszos, hogy hibás a lemez. A dynamic range control elvileg nem kapcsolható ki a truehd sávnál. Ergo a lemez magától szabályozza a hangerőt illetve annak dinamikáját.