Keresés

a te bd gyűjteményed

2008. szeptember 26., péntek 21:29
Koszi a gratulat.

Milyen gebaszra gondolsz? Nekem nem tunt fel semmi (mondjuk mar 1 napja nem aludtam mikor is megneztem, hetvegen megegyszer neki esek), hacsak az nem, hogy nem robbantotta le a fejemet, ami azert eleg sok mas lemeznel elofordult.
0
2008. szeptember 26., péntek 21:25
Értem. Akkor az valszeg még a hibás széria (bizonyos erősítőkön gebasz volt a truehd hanggal), csekkold le.



A kollekciódhoz pedig gratula, sok közös elem van a gyűjteményünkben:)
0
2008. szeptember 26., péntek 21:02
axelmusic.com

Ott is 30-ra van kiirva a megjelenes, de valamiert 2 hettel elobb kipostaztak. Persze ez legyen a legnagyobb hibajuk.
0
2008. szeptember 26., péntek 20:57
Honnan rendelted az Iron Man-t, hogy megjelenés előtt 2héttel megjött?
0
2008. szeptember 26., péntek 20:40
Sziasztok! Nos gondoltam en is dicsekszem egy kicsit. En a kovetkezo filmeket szereztem meg eddig:

Payback

2001

The Fifth element

Almost famous

Gattaca

Brokeback mountain

The Hunt for Red October

Across the Universe

Dejavu

Beowulf & Grendel

A Few good men

Terminator 2

The Island

Dark city

Pans labyrinth

Assassination of Jesse James

There will be blood

Batman begins

Men in black

First knight

Close encounters of the third kind

The Day after tomorrow

The Fountain

Butch Cassidy and the Sundance Kid

Memento

Big fish

I am legend

Apocalypto

Revenge

Sleepy Hollow

Dracula

The Shining

3:10 to Yuma

Master and Commander

The Adventures of Baron Munchausen

The Mist

Iron Man

The Proposition

The Fall

L.A. Confidential

Az utolso ketto uton van. Az Iron Man pedig erdekes modon, meg mult het szombaton megerkezett.
0
2008. szeptember 26., péntek 20:30
háromezerért blu-ray? hol? hol? postával, vámmal együtt? király! muti!
0
2008. szeptember 26., péntek 19:04
Így már "csak" kétzser annyiba kerül nálunk,mint máshol a világban :-)
0
2008. szeptember 26., péntek 15:37
Jó lenne, ha igazad lenne. De ha így van akkor semmi értelme nem volt annak, hogy ma feladták a többit, ha kedden úgyis jönne a pakk egyben... :S
0
2008. szeptember 26., péntek 14:58
én úgy tudom, szeptemebr 30-ára van kiírva a megjelenés, s azt tartani is fogja a paramount.



ahogy elnézem, ide, az xpressre viszont már megérkezett a fémdobozos változat. :)
0
2008. szeptember 26., péntek 14:55
Útnak indult az amazonról a csomagom az iron man bd nélkül..ami egyrészt jó, mert hamarabb megjön a többi film, másrészt pedig kellemetlen, mert ezek szerint a paramount tényleg visszahívta az iron man bd-ket a hangprobléma miatt és csúszik a megjelenés:(
0
2008. szeptember 26., péntek 10:16
itt van egy klassz összehasonlítás a THE MIST dvd és a bd, színes és fekete-fehér változatai között. szembetűnő, mennyivel természetesebb (=fekete-fehérebb) a blu-ray változat.



amúgy gratula: az ötből négy hozzám is elindult már (egy miami vice dc-vel kiegészítve).



a nagy rendelés viszont majd csak jövő héten lesz (ha jól számolom, 10 bd-vel :).
0
2008. szeptember 25., csütörtök 23:37
köszi - iron man /the thing még nekem is úton van (lassan)



a fekete-fehér változat télleg sokkal szebb mint a színes, míg a színes elég sok helyen szemcsés (nem hiszem hogy a rendezői koncepció része lenne), addig a B&W végig éles, és a kontrasztok is nagyon szépek

jama írta hogy a dvd-n kissé zöldes árnyalata van a fekete-fehér változatnak, a bd-n már ez is eltűnt, ténylegesen fekete-fehér.

az extrák is hd-ben vannak egyébként, sok időm ugyan nem volt rájuk, de igényesnek tűnnek.



amúgy a speed racer-nek brutálisan gyönyörű a képe, valamilyen ilyen okból találhatták ki a bd-t :) amúgy sokakkal ellentétben nekem tetszik a film, anno még moziban is megnéztem - ketten voltunk az egész teremben :D



iron man-t én is várom, a film ugyan nem volt 100%-os, de a bd elég meggyőzőnek ígérkezik - eleve két lemezes, ráadásul 4 órányi hd képminőségű extra lesz rajtuk



kill bill pedig igazából semmi extra - a kép persze tűéles de ezenkívül nem sok  újdonságot tartalmaz
0
2008. szeptember 25., csütörtök 23:26
Szép kis pakk! Kettő nekem is meg van rendelve közülük, de az Iron Man megjelenéséig még várhatok rájuk:(



A the mist fekete-fehér változatáról majd írhatnál pár szót. Állítólag sokkal szebb a képe mint a színesnek.
0
2008. szeptember 25., csütörtök 21:47
néhány új BD:















0
2008. szeptember 23., kedd 23:38
Ma a kezemben volt az első magyar nyelvű borítóval rendelkező Sony BD-lemez, a szerencsés a "21: Las Vegas ostroma" címet viseli...



Legalább a Casino Royale Deluxe Edition is magyar nyelvű borítót fog kapni már. :))) És remélhetőleg vágatlan is lesz...
0
2008. szeptember 20., szombat 19:27
Ma ezt hozta a HD mikulás.:)



Troy - Director s cut ( HD DVD)
0
2008. szeptember 10., szerda 17:41
Sziasztok,

Eladó egy PS3-as Kane&Lynch 6000-ért, illetve egy fóliázott Half Life 2 Orange Box 8000-ért.



bojtosgabor@gmail.com

0
2008. szeptember 10., szerda 15:00
Optikai kábellel a DVD-kkel megegyező minőséget lehet elérni, azaz a hagyományos DD és DTS hangot lehet lejátszani, ami minden BD lemezen rajta van külön, vagy a HD hangsávba ágyazva. Ennél jobb minőség eléréséhez HDMI-s erősítőre van szükség, de nem kell bele TrueHD/DTS HD dekóder, mert a PS3 ezeket dekódolja többcsatornás PCM-be.
0
2008. szeptember 10., szerda 14:45
Én az amazonról (német, amcsi, angol) és a hmv-ről szoktam. A legjobb árak az usa-ban vannak, bár már angliában is kezdenek alakulni.



Ha optikai kábellel kötöd össze akkor nem kapsz hidef hangot, csak ún. "core" trackeket (tehát pl a 24mbps DTS-HD master audio helyett kapsz egy 1,5megás DTS tracket). A ps3 bd settings menüjében az audio output format (optical digital) pedig legyen bitstream-re állítva.

Ja és a kérdésre, hogy frankón fog-e így szólni a cucc, a válasz: igen:) de a maximális hatás érdekében azért ajánlott egy fullhd-s erősítő, ha ennyire fontos a hangzás (nálam pl inkább a képminőség a lényeg).



Ha pedig képben szeretnél lenni a külföldi bd megjelenésekkel, infókkal stb kapcsolatban akkor lesd szorgosan jama oldalának hd részlegét;)
0
2008. szeptember 10., szerda 14:43
jaja, jól hangzik, de azért egyszerre 18ezer azért nem két forint. Jó kezdeményezés azért, csak így tovább!
0
2008. szeptember 10., szerda 14:02
Fizess kettőt at Xpressen és hármat kapsz,így egy db már csak 5990 Ft,azért ez már nem olyan vészes
0
2008. szeptember 10., szerda 11:48
Üdvözletem!



Egyre jobban kezd érdekelni engem is ez a BD filmezés. Lenne is ezzel kapcsolatban pár kérdésem.



Első és legfontosabb, Ti konkrétan hol és mennyiért veszitek a különféle BD filmeket? Mert ugye egyértelmű, hogy a hazai 8-9k-s ár nem kicsit magas. Pláne az én pénztárcámhoz.



Második kérdésem, hogy a filmeket majd PS3-al szeretném lejátszani. Van egy LG házimozim ami össze van kötve optikai kábellel a PS3-al. Kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy frankón szólna-e így a cucc? Mert filmek terén számomra igen fontos a hanghatás :) Szóval jól szólna így a cucc vagy kell esetleg még valami más?



Nos hát erre a két kérdésemre szeretnék választ kapni ha lehetséges. Gondolom már leírtátok ezeket másoknak is, de lusta vagyok visszaolvasni :/
0
2008. szeptember 7., vasárnap 2:33
!



Kill Bill - Volume 2 [US] (Region Free)

Kill Bill - Volume 1 [US] (Region Free)
0
2008. szeptember 7., vasárnap 1:20
Szerintem csak nyersz vele.
0
2008. szeptember 7., vasárnap 0:31
arra gondoltam, hogy már elsőre a fekete-fehér verzíót fogom megnézni. szerinted veszítek valamit?
0