Egy malőrből adódóan van egy fölös Hostel Part II bd-m, melyet vagy eladnék (5500 Ft), vagy más bd kiadványra cserélnék (elsősorban magyar vonatkozással megáldott filmek érdekelnének)
A két utóbbi Japánból érkezett, és sajnos nincs rajtuk angol felirat.
0
2008. július 12., szombat 16:00
142
Fórum felkeres, aktuális topik megnéz. Nem használok blu-ray-t, nem akarok hülyeségeket irni.
0
2008. július 11., péntek 19:05
2062
Nekem 30-as van és még nem tapasztaltam hibát. Amiről te írsz, annak a hibának mik a jelei?
0
2008. július 11., péntek 17:35
142
A HWSW meg az AV fórumon olvastam, hogy nincsenek vele megelégedve, és a hibák már az 50-esben javitva lettek.
Érdemes ezt a két fórumot megnézned, mielött belevágsz.
0
2008. július 10., csütörtök 23:57
2938
Elmerfudd
Azaz?
0
2008. július 10., csütörtök 1:56
2517
Köszönöm.
0
2008. július 10., csütörtök 1:53
1193
Amennyire én tudom, rövidebb kábelhossznál lényegében mindegy. Arra figyelj csak, hogy vigye az 1080p-t.
0
2008. július 10., csütörtök 1:51
3945
akkor ezek szerint a film is helyre került nálad. :)
0
2008. július 10., csütörtök 0:45
2517
Lehet hülye kérdés, de HDMI kábelből milyet (pl. márka) érdemes venni?
0
2008. július 10., csütörtök 0:10
142
A BD30-as interlaced problémákkal küzd mint azt több forumon is jelezték.
0
2008. július 9., szerda 18:25
2938
Köszi Derceto! Mi mással is kötném össze ha megveszem. :)
0
2008. július 9., szerda 16:24
4201
Fel tudja skálázni a DVD-t, de csak HDMI-n keresztül.
0
2008. július 9., szerda 15:28
729
Helló!
Kb. fél év múlva meg tudom mondani hogy milyen:)
0
2008. július 9., szerda 13:47
4956
hali
Írjál pár mondatot a kiadványról, no meg a film minőségéről.
0
2008. július 9., szerda 12:03
729
A hazai BD-piacnak sajnos ez mit sem jelent, amíg kintről az itthoni ár töredékéért beszerezhetőek a kiadványok.
0
2008. július 9., szerda 0:30
1193
Látom egyre több ember fordul meg itt. f@sza, grat mindenkinek:) Mindenki gyűjtögessen szorgosan és év végére nagyobb lesz itt a forgalom, mint a konkurens dvd topikban. Hajrá:)))
0
2008. július 8., kedd 23:20
6264
Hello minden kedves BD tulajnak.
Én még csak 1 hónapja kezdtem el a gyűjtögetősdit BD formátumon.
Jelenleg így állok:
Bram Stoker:Dracula
Final Fantasy:The spirits within
Hellboy:Director s cut
Persze ez még bővülni fog.:)
0
2008. július 8., kedd 19:35
729
Megjött Törperős is hupikék haverjai közé:)
(ja, és "turkáló"-közeli áron számították)
0
2008. július 8., kedd 15:42
2938
Nem film, de szerintem Ti értetek hozzá. :) Ez vajon tudja a DVD-t 1080p-re felskálázni vagy az apróbetű pont azt jelenti, hogy csak BD lemezt fog 1080p-re felkonvertálni?