Keresés

a te bd gyűjteményed

2008. július 15., kedd 19:35
itthon is követhetnék a példát:



http://ipon.hu/?news=3465

0
2008. július 15., kedd 0:03
Egy malőrből adódóan van egy fölös Hostel Part II bd-m, melyet vagy eladnék (5500 Ft), vagy más bd kiadványra cserélnék (elsősorban magyar vonatkozással megáldott filmek érdekelnének)
0
2008. július 14., hétfő 21:15
A Pana BD30-ashoz egy kis info:

http://reviews.cnet.com/video-players-and-recorders/panasonic-dmp-bd30k/4505-6463_7-32730548.html
0
2008. július 13., vasárnap 2:04
Eladó Blu-ray filmek magyar vonatkozás nélkül:



Rocky Balboa 2.500.-

Az 50 első randi 3.500.-



A két film együtt 5.000.-
0
2008. július 12., szombat 22:31
A közelmúltban beszerzett BD-k:



Appleseed Ex Machina

The Place Promised In Our Early Days

5 Centimeters Per Second



A két utóbbi Japánból érkezett, és sajnos nincs rajtuk angol felirat.
0
2008. július 12., szombat 16:00
Fórum felkeres, aktuális topik megnéz. Nem használok blu-ray-t, nem akarok hülyeségeket irni.
0
2008. július 11., péntek 19:05
Nekem 30-as van és még nem tapasztaltam hibát. Amiről te írsz, annak a hibának mik a jelei?
0
2008. július 11., péntek 17:35
A HWSW meg az AV fórumon olvastam, hogy nincsenek vele megelégedve, és a hibák már az 50-esben javitva lettek.



Érdemes ezt a két fórumot megnézned, mielött belevágsz.
0
2008. július 10., csütörtök 23:57
Elmerfudd



Azaz?
0
2008. július 10., csütörtök 1:56
Köszönöm.
0
2008. július 10., csütörtök 1:53
Amennyire én tudom, rövidebb kábelhossznál lényegében mindegy. Arra figyelj csak, hogy vigye az 1080p-t.
0
2008. július 10., csütörtök 1:51
akkor ezek szerint a film is helyre került nálad. :)
0
2008. július 10., csütörtök 0:45
Lehet hülye kérdés, de HDMI kábelből milyet (pl. márka) érdemes venni?
0
2008. július 10., csütörtök 0:10
A BD30-as interlaced problémákkal küzd mint azt több forumon is jelezték.
0
2008. július 9., szerda 18:25
Köszi Derceto! Mi mással is kötném össze ha megveszem. :)
0
2008. július 9., szerda 16:24
Fel tudja skálázni a DVD-t, de csak HDMI-n keresztül.
0
2008. július 9., szerda 15:28
Helló!



Kb. fél év múlva meg tudom mondani hogy milyen:)
0
2008. július 9., szerda 13:47
hali



Írjál pár mondatot a kiadványról, no meg a film minőségéről.
0
2008. július 9., szerda 12:03
A hazai BD-piacnak sajnos ez mit sem jelent, amíg kintről az itthoni ár töredékéért beszerezhetőek a kiadványok.
0
2008. július 9., szerda 0:30
Látom egyre több ember fordul meg itt. f@sza, grat mindenkinek:) Mindenki gyűjtögessen szorgosan és év végére nagyobb lesz itt a forgalom, mint a konkurens dvd topikban. Hajrá:)))
0
2008. július 8., kedd 23:20
Hello minden kedves BD tulajnak.



Én még csak 1 hónapja kezdtem el a gyűjtögetősdit BD formátumon.



Jelenleg így állok:



Bram Stoker:Dracula

Final Fantasy:The spirits within

Hellboy:Director s cut



Persze ez még bővülni fog.:)
0
2008. július 8., kedd 19:35
Megjött Törperős is hupikék haverjai közé:)

(ja, és "turkáló"-közeli áron számították)
0
2008. július 8., kedd 15:42
Nem film, de szerintem Ti értetek hozzá. :) Ez vajon tudja a DVD-t 1080p-re felskálázni vagy az apróbetű pont azt jelenti, hogy csak BD lemezt fog 1080p-re felkonvertálni?



http://www2.panasonic.com/consumer-electronics/shop/Video/Blu-ray-Disc-Players/model.DMP-BD30K_11002_7000000000000005702
0
2008. július 7., hétfő 20:59
Ma érkezett:



Life of Brian

Vacancy

Patriot

Hostel 2

The Exorcism Of Emily Rose

Black Hawk Down



Ezekkel 8 darabra duzzadt a gyűjteményem, de még úton van egy csomag az USA-ból is...
0
2008. július 7., hétfő 20:08
eladó bontatlan blu-ray-ek:    

1db: 7500ft          2db:  13500ft       3db:    18500 ft      3db fölött: 6000ft/db



Elhagyott szoba    (magyar hang+felirat)

Motel        (magyar felirat)                  

Motel 2.    (magyar hang+felirat)                                    

A hazafi    (magyar felirat)            

13 kísértet  (magyar felirat)    

James Bond - Casino Royale (2006) (magyar hang+felirat)  

Pókember 3. (2 BD)  (magyar hang+felirat)                      



keri.geri@vipmail.hu
0