Keresés

a te bd gyűjteményed

2008. június 21., szombat 1:46
A mai frenetikus napon én is csatlakoztam a kékek csapatához, egy diszkrét Big Fish - Pursuit Of Happyness - Close Encounters trióval indítom a sort. Hogy hol lesz vége, azt még nem tudom, mindenesetre mától a DVD-nél behúzom a kéziféket :P
0
2008. június 21., szombat 1:31
oldboyból van már vagy 4 kiadás - tudom ez relatív ;) - szóval majd kiderül.

júliusra sokmindent kinéztem már, örülök ha azt megtudom venni.
0
2008. június 21., szombat 1:19
Hohó, újabb remek választás. :) akkor remélem az Oldboy sem fog kimaradni. :)
0
2008. június 21., szombat 1:07
ismerem ezeket az oldakat, nem egyszerre rendeltem a filmeket és nem is egy helyről.

azért köszi az info-t :)



i am cyborg pl épp úton van :) remélem, ugyanis első "saját" rendelésem.
0
2008. június 21., szombat 0:59
Mielőtt vásárlásra szánod magad ezeket az oldalakat nézd meg:

www.hidefdigest.com

www.dvdtown.com

www.dvdbeaver.com



Itt az estek nagy részében korrektek a bd tesztek. Ja és régiókód ügyben pedig itt informálódj: bluray.liesinc.net

(ha már ismered az oldalakat akkor sorry)
0
2008. június 21., szombat 0:29
első, mondhatni, elég lassan indul a dolog, nem kapkodom el inkább.



elég sok szar kiadás van szerintem, körültekintően akarok vásárolni amennyire lehetséges :)
0
2008. június 21., szombat 0:22
Első bd-k? Ha igen akkor kiváló kis starter pack, grat! :)
0
2008. június 20., péntek 21:53
az eddig (elmúlt 2-3 hónap) vásárolt lemezek:







inkább a minőség mint a mennyiség. vígjátékok, bd tokban kiadott dvd-k, xxx, avp és társai nem igazán érdekelnek.



az AB bd nem az enyém :)
0
2008. június 20., péntek 0:08
Én a Close encounters-t a hmv-től rendeltem. Digis is, meg feliratos is.
0
2008. június 19., csütörtök 15:26
Azt hiszem nem sértem az xpress érdekeit, ha megkérdezem melyik oldalról rendelted... A Close ugye digis?



Köszi a gyors infot!
0
2008. június 19., csütörtök 13:31
Az Accross-t és a Close-t én Angliából rendeltem, mindkettő magyar feliratos.

A 2001-ből nem létezik magyar vonatkozású gyári BD.
0
2008. június 19., csütörtök 10:03
Rengeteg jó cucc kapható már külföldön, sok képet is raktatok fel, de nekem azért szűkségem van egy magyar feliratra... Mostanában körben néztem pár oldalon, de mint a DVD-knél, itt is alig tüntetik fel a specifikációkat, és a dvdcompare-en sincs mindig feltöltve.



Ha ausztráliában kiadnak egy B régiós filmet, és ott jelölve van a magyar felirat, akkor mennyi az esélye annak, hogy angliában is magyar feliratosan hozták ki?



Első körben ezeket a lemezeket venném, meg, akinek már megvan, elárulhatná honnan lehet magyar feliratosan megszerezni!



- Across The Universe (Az ezydvd írja a magyar feliratot, angol oldalakon nem találtam erről infot.)

- Close Encounters (Az ezydvd írja a magyar feliratot, angoloknál nem találtam róla infot... Ha jól láttam, ebből van egy digis változat? Az honnan van?)

- 2001: A Space Odyssey (Na ez az amire pl. nincs szűkségem magyar feliratra sem.)



A többi magyarországról lesz.
0
2008. június 16., hétfő 15:22
Kösz!



- Underworld USA Blu-ray Disc (Unrated Extended Cut):

Director and Cast Commentary

Outtakes

Fang vs. Fiction - Documentary

Storyboard Comparison

Music Video: Finch - "Worms Of The Earth"

7 Featurettes: Making of Underworld, Visual Effects of Underworld, Creature Effects, Stunts, Designing Underworld, The Look of Underworld, Sights & Sounds of Underworld



- Underworld 2 lemezes DVD:

Werkfilm (így készült) (kb. 13 p.)

Kisfilm - Látvány és hang (kb. 9 p.)

Kisfilm - A film látványvilága (kb. 19 p.)

Kisfilm - Látványeffektusok - a szörnyek (kb. 12 p.)

Kisfilm - Kaszkadőr-munkák (kb. 12 p.)

Sztoribord-film összehasonlítás (kb. 7 p.)

Előzetes

Tévészpot (televíziós előzetes)

Videóklip - Finch: Worms Of The Earth (kb. 3 p.)

A 2. lemezen a film bővített változata van (vagyis az a verzió, ami a Blu-ray-en van alapból)



Ha jól látom akkor a differencia a BD extrái javára az audiokommentárok, hárommal több kisfilm, valamint a bakik.
0
2008. június 16., hétfő 15:06
Diablo69 gratulálok a vásárláshoz.

Ha nem nagy gond meg tudnád nekem mondani hogy az Underworld milyen extrákat tartalmaz? Tartalmilag különbözik a 2 DVD-s változattól az extra mennyisége? Válaszodat előre is köszönöm.
0
2008. június 16., hétfő 15:01
Mai termés:

-Ki nevel a végén? (Anger Management): angol Dolby TrueHD 5.1, magyar DD 5.1, magyar felirat.

-Csontember (The Bone Collector): angol Dolby TrueHD, magyar felirat.

-Sötét zsaruk (Men In Black): angol Dolby TrueHD 5.1, magyar DD 5.1, magyar felirat.













0
2008. június 16., hétfő 14:56
Sokkal nagyobb választék külföldön sincs, legfeljebb kedvezőbbek az árak (amiről nem az Xpress tehet).
0
2008. június 16., hétfő 10:23
Szisztok.



Most kezdem gyüjteni én is a filmeket, de lenne egy kérdésem.



Honnét lehetne rendelni Magyar vonatkozású(Felirat,szinkron) filmeket.

Mert a Magyar megjelenés elég karcsú. Sok helyen nincs feltüntetve a hangsáv+a felirat sem.



Előre is köszi.
0
2008. június 16., hétfő 10:23
Szisztok.



Most kezdem gyüjteni én is a filmeket, de lenne egy kérdésem.



Honnét lehetne rendelni Magyar vonatkozású(Felirat,szinkron) filmeket.

Mert a Magyar megjelenés elég karcsú. Sok helyen nincs feltüntetve a hangsáv+a felirat sem.



Előre is köszi.
0
2008. június 15., vasárnap 17:45
Az angol Paramountokon régebben sem volt magyar vonatkozás, szerintem most sem lesz. Nekünk a német vagy ausztrál online-üzleteket kell figyelnünk, ha már a hazaiba (Xpress 4ever) a magyarországi lusta és tehetetlen kiadók jóvoltából nem kerül. Az osztrák megegyezik a némettel :)
0
2008. június 15., vasárnap 16:13
Egyébként a Cloverfield Június 3-án megjelenik BRD-n Angliában. Azon szerintetek lesz magyar felirat?

A Július végi Paramount megjelenéseket (beleértve a Cloverfield-et) itt a keleti régiókban (osztrákoknál) érted? Mert valószínű, hogy ezeken talán lesz felirat.
0
2008. június 15., vasárnap 15:39
Örülnék a híreknek a Paramount filmek terén. Várom majd a jelzésed ezen a fronton. :-)



Egyébként a DVD mellett hamarosan  beújítom  ezt a formátumot is, ezért valaki tudna segíteni, hogy a Sonys filmek közül melyiket éri meg beruházni? Gondolok itt a képminőségre meg hangra meg ilyenekre. Mondjuk nem ilyen sötét tónusú filmek érdekelnek, mint a Motel vagy hasonló társai. De azért egy Cloverfield-et szívesen kipróbálnék. :-)

Én most így hirtelen az Amazonas kincsére, Casino Royale-ra, Final Fantasy-re, Pokolfajzatra és a Nyolc tanúra gondoltam, de ha valakinek van valami más ötlete, akkor szívesen hallgatom. :-) Még nagyon gondolkozok a Planet Earth-ön, de sajnos azon nincs magyar vonatkozás. Egyébként ebből az útobbiból melyik a díszdobozos? A németeknél elég impozáns kiadványként jelent meg, de az angolokét nem nagyon ismerem.



Előre is köszi a segítséget!
0
2008. június 15., vasárnap 14:57
Egyelőre sajnos semmit. Az új, nem amerikai piacra szánt újrakiadások és az új filmek állítólag július végén jelennek majd meg. Akkor majd többet fogok (fogunk) tudni :)
0
2008. június 15., vasárnap 13:50
és más paramount filmek magyar vonatkozásáról tudsz-e már valamit? :)
0
2008. június 15., vasárnap 13:27
Az engem is érdekel, úgyhogy figyelni fogom minden lehetséges fórumon :)

Jelzem ha lesz.
0
2008. június 15., vasárnap 0:47
Esetleg valaki megtudná mondani, hogy a Cloverfield Blu-ray változatán kint külföldön valahol lesz magyar vonatkozás? Azért kérdezem, mert a Paramount szokott ránk gondolni (egy-két kiadvány eddig).



Előre is köszi!
0