A slimtokos kiadásokat akár még felülmúlni sem túl nehéz...
most posts by TM
0
2008. április 22., kedd 22:03
19957
jönni fognak a sorozatok,de nem biztos,h ilyen kiszerelésben.
0
2008. április 22., kedd 21:47
9489
...fejembe....
0
2008. április 22., kedd 21:47
9489
Nekem csak az ütött szöget a fejemben, hogy akkor most mi lesz a folytatásokkal?
0
2008. április 22., kedd 16:32
13392
Hááát, ha a Universal-filmek InterComtól a Selecthez való kerülésének első jele az, hogy az igényes díszdobozok és sorozatok feltételezhetően most kaphatók gyűjteményes formájukban utoljára, akkor... inkább nem is mondok semmit.
0
2008. február 4., hétfő 17:30
6925
Ezt a fórumot tényleg célszerű lenne megszüntetni,csak megzavarja a vevőket.
0
2008. január 31., csütörtök 19:37
19957
A BUFI fogja kiadni április után!
0
2008. január 31., csütörtök 17:36
52685
Most hogy a topic egykori névadójának örökét immár két másik kiadónál is lehet keresni, ennek a rovatnak végképp semmi értelme sincs.
most posts by TM
0
2008. január 31., csütörtök 16:28
214
Tisztelt Kiadó!A Knight Rider hazai megjelenésének nagyon örültem és érdeklődnék, hogy másik nagy kedvencem, a SLIDERS várhatóan mikor fog megjelenni itthon?
0
2008. január 30., szerda 23:45
1682
A Jó, a rossz és a csúf az MGM! A Halálhágó az WB és A bosszú börtönében megjelent a Legendák klubja kiadásában!
0
2008. január 30., szerda 20:44
290
A Jó, a Rossz és a Csúf; Halálhágó; A Bosszú Börtönében; Ezekről lehet tudni valamit? Vagy valaki tud felvilágosítást adni?
0
2008. január 30., szerda 20:03
19957
A BUFI fogja kiadni,de fapados kiadvány lesz 1990 ft-ért!
0
2008. január 30., szerda 18:14
1682
Nincs Universal Picture Hungary! A Universal stúdió filmjei három kiadó által vannak jelen itthon! Az új filmek megjelenése Intercom. A Budapest Flmhez került néhány napja jelentős mennyiségű film és sorozat! És a Studio Canal brit érdekeltségű filmek meg a Ceasar Film International kiadónál keresendőek!
0
2008. január 30., szerda 17:10
208
:)))) vagyis ha eljön
0
2008. január 30., szerda 17:10
208
Ha lejön Joe Black ígényes kiadásban ha kérhetném nagyon jó lenne.
0
2008. január 15., kedd 18:00
1764
Tisztelt kiadó a Miami Vice 1 évadján melyik szinkron lesz?
0
2008. január 14., hétfő 15:37
66
Tisztelt "Kiadó" és fórumtársak! Érdeklődnék, hogy mikorra várható a Columbo - Season 2 megjelenése itthon? Köszönöm
0
2007. november 25., vasárnap 11:15
838
Köszi.
0
2007. november 25., vasárnap 10:03
19957
március körül
0
2007. november 24., szombat 22:54
838
Nem tudjátok, hogy mikor jön ki dvd-n a Bourne Ultimátum?
0
2007. november 5., hétfő 19:32
3
T. Universal?
Valóban kijön a Will&Grace sorozat DVDn?Ha igen,akkor kb mikorra várható?
És lehet vmit tudni a simpson családról?
0
2007. november 5., hétfő 17:40
409
Én is a Bourne Trilogiára lennék kiváncsi A briteknél is lesz Ultimate Bourne Collection, szép díszdobival,ha jönne itthonra is biztosan megvenném,a Transformers fémdobozos kiadást is elkapkodták elővételben nem egész két hét alatt erre is lenne vevő szerintem nem is kevés. És tudok olyan embert aki megszerette volna rendelni még de már nem rendelhető.
0
2007. október 6., szombat 14:19
19957
nem hinném.
0
2007. október 6., szombat 13:59
336
A cseheknél decemberben jelenik meg a Bourne-trilógia 3 DVD-n. Nálunk is lesz hasonló kiadás?