Keresés

Mátrix (Blu-ray)

2012. február 6., hétfő 22:27
Köszi, megfogadom!!!!!!!!!!!!!!!
0
2012. február 6., hétfő 22:13
Nekem csak az első tetszett, úgyhogy csak ezt vettem meg. Na, ennél a filmnél már látványos a különbség a BD javára.

Purple Rain: nézegesd a blu-ray.com éa a highdefdigest.com tesztjeit!
0
2011. november 6., vasárnap 17:35

0
2011. szeptember 4., vasárnap 18:51
próbáltam megnézni a filmet kommentárral is, ahol választható, hogy film közben nyilatkozókat is lehessen látni: rendező(k), producer, etc.

igen ám, de csak az angol vagy kínai nyelvet engedte beállítani, miközben a listában látszik még a többi nyelv is....
0
2011. augusztus 31., szerda 14:41
kint=mint
0
2011. augusztus 31., szerda 14:39
teszem hozzá., hogy sokkal szebb, mondjuk, kint a batman: kezdődik-é (ez csak egy példa)
0
2011. augusztus 31., szerda 14:37
tegnap belenéztem, ha már sikerült beszereznem:)

gyönyörű kép, majdnem  ott ragadtam előtte :)

ami nagyon pozitív volt a számomra, hogy pár pillanat alatt betöltötte és rögtön a filmmel kezdte.
0
2011. március 14., hétfő 16:24
Bocs srácok nem ide akartam a hozászólást......
0
2011. március 14., hétfő 16:23
240cm széles vásznon szembetűnő a külömbség, a Blu-ray javára!
Mindenkinek csak ajánlani tudom ,alap!
0
2010. június 19., szombat 2:28
óóó f*sz*m bele mennyire durva a kép a DVD-hez képest!!! nekem bejön ez a zöldebb árnyalatosság, mert így a két további részhez hasonlít. ha nem sajnálnám, hogy a DVD-k még a régi WHV-s kiadások jelenetválasztó papírral, kajak összetörném a lemezeket. ha valakinek nem tetszenek a BD-k gyönyörű képei csak sajnálni tudom. már egyszer valahol említettem, hogy brutál egy-egy közelinél, ahogy némelyik színész arca (még sminkel sem) nem hogy nem tökéletes, de egyenese undorító. laurence fishbourne annyira ragyás, hogy nem hiszitek el! :D bár carrie ann moss-ra is ráférne egy kozmetikai kezelés. és ettől lesz igazi a film is, mert meglátszik, hogy a színészek is emberek.
ahogy néztem azért itt ott tuningolták az effekteket, mert a DVD-n enyhén kitűntek a green box-os jelenetek, de BD-n meg fel sem tűnik. ja és neo kezéből végre eltávolították a "drótokat" a metros jelenetnél.

holnap csekkolom a 3. részt is! (azért a 3.-at nézem mert egyszerre akartam két részt kiküldetni de félre nyomtam és itthon meg néztem, hogy miért a 3. rész van a csomagban. :D úgyhogy holnap a 3. rész jön.....a másodikat úgy is tudom kívülről! :P  )
0
2009. szeptember 30., szerda 20:51
Az igaz, hogy a Mátrix trilógia eredeti hanggal a legjobb, de azért a szinkronra sem lehet túlzottan panaszkodni jelen esetben. Amit Rátóti Zoltán művel, mint Smith ügynök, az elég jól oda van téve. :)))
0
2009. szeptember 30., szerda 11:04
Sajna nem sikerült beszerezni itthon a filmeket, már sehol nem találtam meg egyben a 3 részt (az Újratöltve volt még itt-ott). Végül a ködös Albionban leltem rá valami egészen botrányos áron, a trilógia mindennel együtt 23 GBP (6600 HUF). Szerettem volna itthon hozzájutni a filmekhez de látván a Warner BD-k itthoni bizonytalan helyzetét megejtettem a rendelést. Persze igy ugrott a magyar szinkron + felirat (mondjuk a szinkront annyira nem sajnálom)...
0
2009. szeptember 22., kedd 16:34
Na attól én nem félek hogy karácsonyra brutális mélységig csökkennek a BD árak :).
0
2009. szeptember 22., kedd 16:15
Na, első rész megvan, 2.,3. féretéve.
Utálom ezeket a kiadó para miatti be nem tervezett vásárlásokat. :(
Remélem nem lesz karácsonykor szaré hugyé az új kiadótól.
0
2009. szeptember 22., kedd 15:03
ez így van :) sőt, az utána kijött szinkronos verziónak azt hiszem a feliratávall sem stimmelt valami.

dvd eladásokra: amikor külföldi oldalon (akcióban) 17 fontért van a 3 részes gyűjtemény BR-en akkor tényleg nehéz lesz eladni a dvdéket.
0
2009. szeptember 22., kedd 14:01
Pont ezért van a mosolygós smiley a mondatom végén, az irónia végett. :S
0
2009. szeptember 22., kedd 13:57
Én már elpasszoltam őket, már csak a diszdobozos 10 DVD-s kiadás van meg a BD-k mellett, de attól nem szándékozom megválni :)
0
2009. szeptember 22., kedd 13:27
Én rokonoknak ajándékozom a felesleges DVD-ket. Tényleg nem lehet őket eladni.
0
2009. szeptember 22., kedd 13:12
Próbálom, hidd el, de az istennek nem megy. Ha tudsz rájuk vevőt (mármint a DVD-kiadásokra), szólj... :)))
0
2009. szeptember 22., kedd 12:43
Nekem pedig a digipack verzió van meg a DVD-ből, szóval azt semmi pénzért nem venném ki a gyűjteményből. Ellenben a másik két részt lehet el kellene adni mihamarabb.
0
2009. szeptember 22., kedd 12:16
Én az első rész DVD-jét mindenképp meg fogom tartani ugyanis az még a legelső WB papirtokos kiadás és a harmadik DVDm volt anno 1999-ben, számomra már eszmei értéke van :).
0
2009. szeptember 22., kedd 12:11
Ugyan, el lehet azokat még passzolni zsebpénzért! :D:D
0
2009. szeptember 22., kedd 11:46
Nohát erre nekem is megjött a kedvem most :). Emlitetted hogy elég sokat kellett rohangálni a filmekért, hol sikerült végül beszerezni?
0
2009. szeptember 22., kedd 10:42
Na, lement a Trilógia maradéka is, úgyhogy itt a tesztelés ideje...

A filmekre most nem térnék ki, úgyis mindenki ismeri a sztorit. A hibátlan első rész után a folytatás némileg gyengébb, de a befejező rész helyreteszi a dolgokat.

Mátrix: 100%
Mátrix - Újratöltve: 75%
Mátrix - Forradalmak: 95%

A képminőségről csak annyit, hogy aki az első rész képét gyengé(bb)nek találja, megnyugodhat, a többi makulátlan, minden téren. Nekem is fura volt, hogy átszínezték a nyitó epizódot, meg a zöld színt eléggé túlzásba vitték a Mátrix-ban játszódó jeleneteknél, de ez az alkotók szándéka szerint olyan, amilyen. A másik két epizód képére viszont elmondható, hogy referencia-anyag. Partiban van a Sötét lovag prezentációjával. A Trilógia egyik utolsó jelenete, Smith és Neo gigászi harca tökéletes példa arra, mit értünk HD minőség alatt. Abszolút perfekt demó-matéria, lehet vele villogni.

Mindhárom film az eredeti 2.35:1-es képpel került kiadásra, 1080/24p VC-1 kódolásban.

Mátrix: 90%
Mátrix - Újratöltve: 100%
Mátrix - Forradalmak: 100%

Az eredeti angol TrueHD hang mindhárom filmnél egyenletesen szuper, ahol kell, ott odavág, ahol viszont a csend dominál, ott sem vall szégyent. Elképesztő dinamikája van, a hatcsatornás keverés tanítani való.

Egységesen 100%

Az extrák ahogy nézem, megegyeznek a korábbi duplalemezes DVD-kiadásokéval, és tartalmaznak magyar feliratot is. Igaz, a második részhez elég gyenge a felhozatal. Összesen 80%

Összkép: kötelező vétel, a korábbi DVD-kiadások megértek a kukába hajításra. :)))
0
2009. szeptember 21., hétfő 19:21
A legelső amerikai X-men 3. kiadása is ilyen képpel rendelkezett?
0