Keresés

DVD írás

2006. január 30., hétfő 11:27
Milyen konvertálót használsz,és milyen codekcsomag van a gépeden?
0
2006. január 15., vasárnap 12:23
Köszi, aztán rájöttem, hogy én egy olyan free változatot szedtem le, amiben nincs benn!   De azért köszi a segítséget mégegyszer!
0
2006. január 15., vasárnap 12:22
Lenne egy kérésem, hogyan kezeli? Mert én nekiálltam egy fájl kódolásának, és sehol sem találtam olyat, ahol ezt be lehetne állítani. Szóval nem tudom, hogyan kezeli! Előre is köszi!
0
2006. január 15., vasárnap 11:52
Meg kell nyitnod az *.avi (vagy egyéb média) fájlt és ha a felirat egy mappában van vele akkor automatikusan hozzáteszi a konvertálandó állományhoz ha pedig akkor a cím melletti plusz gombbbal gördítsd le a fájl tulajdonságait, és ott lesz egy ilyen pont hogy felirat sáv hozzáadása, vagy valami ilyesmi. Erre jobb klikk és utána válszd ki a beszúrni kívánt feliratot.
0
2006. január 15., vasárnap 11:17
Lenne egy kérésem, hogyan kezeli? Mert én nekiálltam egy fájl kódolásának, és sehol sem találtam olyat, ahol ezt be lehetne állítani. Szóval nem tudom, hogyan kezeli! Előre is köszi!
0
2006. január 4., szerda 19:56
Kompatibilitásprobléma. Firmwarefrissités a lejátszóban esetleg segít, ha nem akkor annyi.
0
2006. január 4., szerda 17:22
Na egy jó kérdés: Megrendeltem USA-ból Die Hard 3-t, pakoltam rá magyar feliratot és kiírtam kétrétegű TDK DVD+R lemezre 2.4x sebességgel az új 7-es Neróval DVD video módban. Eddig rendben is lenne, asztali lejátszó viszi is, de a rétegváltásnál elakad, és csak ha túlpörgetem, akkor megy tovább. Viszont számítógépes meghajtó viszi csont nélkül PowerDVD-vel. Mi lehet a gond és mivel lehetne orvosolni?
0
2005. december 20., kedd 1:49
bocsi csak egy kérdés
Miért lehet az hogy amikor asztalin lrjátszom sárga meg kék pixelhibák vannak a képben?
Biztos nem a forrás fájllal van baj mert azt kiírtam cd-re és jó volt.

Előre is köszi!
0
2005. december 20., kedd 0:49
Köszi!
Ezt kipróbálom. Még a régi VHS rippjeimhez csináltam szöveg kommentárt, de nem tudtam összedolgozni őket.
0
2005. december 17., szombat 23:24
Ha nem VCD-be konvertálod, hanem DVD-be, akkor a DivX to DVD progi kezeli a feliratot is.
0
2005. december 17., szombat 22:10
És ez kezeli a felíratokat is?
0
2005. november 5., szombat 13:32
Nagyon köszi! sokat segítettél!
0
2005. november 5., szombat 12:39
Van egy divx2dvd nevű proram, amely minden konvertálást megcsinál úgy, hogy megnézhesd normál asztali dvd-n is.
0
2005. november 5., szombat 12:34
Itt találsz infót.
0
2005. november 1., kedd 20:49
Szükségem lenne még egy kis segítségre: Milyen formátumba kell átkonvertálni egy srt vagy sub filet, hogy az asztali DVD-n is olvasható legyen, VCD-hez társítva?
0
2005. november 1., kedd 16:52
kösz! nagyon jó program!
0
2005. november 1., kedd 14:54
avisplitter és freeware
0
2005. november 1., kedd 12:15
Hello mindenkinek! Kéne egy kis segítség!
Melyik az a program, amellyel ketté tudok vágni egy avi filmet?
0
2005. augusztus 24., szerda 19:17
Az meg a másik dolog :]
0
2005. augusztus 24., szerda 13:31
ráadásul a kérdést 2003.12.29-én tették fel... sztem azóta valahogy már megoldotta:)
0
2005. augusztus 24., szerda 3:36
... NO COMMENT...
Reméljük, csak biztonsági másolatokról van szó...
0
2005. augusztus 24., szerda 2:27
Szia kedves DON PEDRÓ, a gondodra itt van a részletes leirás én már évakóta használom, open diskel beolvastatod a lemezt ez kb 1 perc, rányomsz a re-author fülre , ott jobb oldalom kijön külön külön a menük adatai, a film adatai, és az extrák adatai, a filmet áthúzod bal oldalra, utána jobb oldalon lesz olyan fül hogy compression setting, ott kiválszthatod melyik hang és felirat kel neked, utána Backup (leszedés), ott megadod a 2.sorba hova és milyen nevű könyvtárba szedje le és OK gomb ennyi röviden. De egy jó tanács ha igy szétcincálod a filmet menü nélkül nem minden filmnél lehet beállitani a magyar feliratot, asztali lejátszókon pl erre a jurassic park 1-2,   ez persze feliratos filmeknél hátrány, a szinkronosoknál nem. Üdv sándor ha akarsz dumálni msn-en ok szekeressandor@freemail.hu
0
2005. augusztus 24., szerda 2:24
open diskel beolvastatod a lemezt ez kb 1 perc, rányomsz a re-author fülre , ott jobb oldalom kijön külön külön a menük adatai, a film adatai, és az extrák adatai, a filmet áthúzod bal oldalra, utána jobb oldalon lesz olyan fül hogy compression setting, ott kiválszthatod melyik hang és felirat kel neked, utána Backup (leszedés), ott megadod a 2.sorba hova és milyen nevű könyvtárba szedje le és OK gomb ennyi röviden. De egy jó tanács ha igy szétcincálod a filmet menü nélkül nem minden filmnél lehet beállitani a magyar feliratot, asztali lejátszókon pl erre a jurassic park 1-2,   ez persze feliratos filmeknél hátrány, a szinkronosoknál nem. Üdv sándor
0
2005. július 11., hétfő 16:48
köszke.
0
2005. július 11., hétfő 16:43
köszke.
0