Keresés

Bontonfilm

2020. június 14., vasárnap 13:05
Amennyiben igaz, elegáns lenne, ha ezt egy hivatalos közlemény formájában a BontonFilm Magyarország közölné.

Akár itt, akár a FB oldalán (is)...

Azt hiszem, ennyit megérdemel mindenki, aki eddig vásárolt a termékeikből.
0
2020. június 10., szerda 18:58
Igaz a hír hogy a bontonfilm kivonul az országból? Valaki ha tudja legyen szíves írja meg, és azt is hogy mi lesz az eddig is tologatott megjelenésekkel, pl. Bad Boys 3.
0
2016. október 25., kedd 19:10
Ahogy nézem,ezek a filmek kerültetnek szóba jövőre:

Zsákutca
A püspök felesége
Macsók és macák
Kis rókák
Hans Chistian Andersen


Végül az 1947-ben Oscar díjat nyert film:Életünk legszebb évei
0
2016. január 17., vasárnap 17:48
A 36 hozzászólásnál nekem is voltak konkrét kérdéseim,elsősorban a régi filmekkel kapcsolatban.

Általában kérdezem,várható bármilyen régi klasszikus DVD-n,ami már régen nem kapható itthon(pl.Eltűntnek nyilvánítva),vagy el sem jutott hozzánk,de van rajta magyar vonatkozás.Pl.Egy csomó M.Monroe film.

Várható-e bármilyen régi film,amire eddig még nem kerültünk fel felirattal sem?
0
2016. január 16., szombat 19:34
Az Xpress csapat kérésére ismét felteszem a kérdéseimet:

Kedves BONTONFILM!

Köszönöm a válaszokat, és a maximálisan korrekt hozzáállásotokat! ;-)

Pár újabb kérdés felmerült azok kapcsán is:

1. Ahová ezt írtátok:
"magyar szinkron és felirat is van a 3DBD kiadványon (nincs még beütemezve a megjelenése)."
- az azt jelenti, hogy megjelentetitek, de még nem tudjátok mikor?


2. Csak olyan kiadványokat jelentettek meg, amelyeken van magyar szinkron és felirat is?


3. A "Tremors" sorozat, a "Szarvasvadász", az "Asszony illata" mind Universal Pictures filmek. A "Selyemgubók 1-2" pedig 20th Century Fox alkotások. Úgy szólt a hír, hogy többek között a fenti két filmgyár filmjeinek kiadását vállaltátok.
- Miért írtátok, hogy "nincs jogotok" ezekre a kiadványokra? Ezt nem értem.


4. "– A dolgozó lány: sajnos nincs magyar változat a kiadványon."
Bár annak a filmnek etalon az eredeti szinkronja, de én abszolút egy gyűjteménybe való filmnek tartom, így angol nyelven is örülnék neki.
- Miért nem jelentetitek meg így, ha más mód nincsen?


5. "Sárkányszív: Csak a harmadik rész van tervben, de az is csak elegendő érdeklődés esetén."
- Miért nem mozdultok el a régi klasszikusok irányába? Az első rész a fantasy rajongók között legenda lett (ráadásul a magyar szinkron itt is etalon), a második részt jobb nem is említeni, a harmadikról most hallok először, de nem is érdekel.
Kár volt ehhez a kerek, "kész" történethez folytatásokat gyártani! Én azt gondolom, hogy a cím rajongói között nagy érdeklődés lenne az első részre. Kérlek, gondoljátok meg!

Várom ismételt válaszotokat!

Köszönettel: Piftuka
0
2016. január 3., vasárnap 18:31
Köszönöm a választ.Kár érte...
0
2016. január 3., vasárnap 12:14
Kedves Xpress és BONTONFILM!

Ha jól látom a kiadó legutóbb tavaly augusztus 17-én írt választ ide. (Akkor először, és addig utoljára.)

Sajnálattal látom, hogy páran egy időre "chat topic"-ot csináltak ebből a témából, de bízom benne nem ez a késlekedés oka!

Mikor számíthatunk reagálásra a legutóbbi választ követően született kérdésekkel kapcsolatban?

Én örülnék, ha az interaktív kommunikáció a filmrajongók és a kiadó között megmaradna!

Köszönettel:
Piftuka
0
2016. január 3., vasárnap 11:38
Kedves csabaga! A kiadó helyett tudok válaszolni, hogy teljesen esélytelen ennek a megjelentetése.
0
2016. január 2., szombat 18:47
Tisztelt kiadó!

Az M.A.S.H harmadik évada(addig tart ki a nyitó szereposztás)nem jelenik meg esetleg?
0
2015. november 27., péntek 9:52

Úgy látszik, hogy nem értik a kérdést, ezért feltesszük nekik magyarul is.


Tisztelt Kiadó!

Önök hogy mérték fel a piacot, mikor "beköltöztek" a mi kis országunkba?
Mert az, amit már hónapok óta művelnek egyes kiadásokkal, kezd nevetségessé válni!
Továbbá, nem félnek attól, hogy egyre több Universalos kiadást nem hoznak be és emiatt már semmire nem fogunk felkerülni?

Várjuk mielőbbi válaszukat!

Köszönettel.
0
2015. október 19., hétfő 21:02
Tisztelt Kiado!

Onok hogy mertek fel a piacot mikor ide "koltoztek" be a mi kis orszagunkba?
Mert az amit mar honapok ota muvelnek egyes kiadasokkal az azert mar kezd nevetsegesse vallni!
Tovabba nem felnek attol hogy egyre tobb Universalos kiadast nem hoznak be hozzank es emiatt idovel majd mar semmire nem fogunk felkerulni?

Varom mielobbi valaszukat.

Koszonettel
0
2015. október 14., szerda 12:19
Én most már csak azt nem értem igazán, hogy ha kezdetben minden különösebb probléma és nagyobb csúsztatás nélkül meg tudtak jelenni a kiadványaik (lásd Kingsman, A mindenség elmélete), akkor most miért tűnik úgy, mintha minden egyes megjelenés gondot okozna.
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2015. október 14., szerda 9:58
Nem is azzal van a baj, hogy mi jelenik meg, hanem az, hogy az előzetesen beharangozott filmjeikből mi az, ami nem csúszik. Elhiszem, hogy most átvettek csomó mindent egyszerre, de eltelt szerintem annyi idő, hogy megoldják vagy finomítsák a megjelenéseiket az eredetileg tervezett dátumokhoz.

Amíg ez nem oldódik meg, addig kár bármit is várni igazán.
0
2015. október 10., szombat 16:35
Azt ne felejtsük el azért, hogy ezek az újrakiadások már léteztek korábban is hazai vonatkozással. Úgy nem nehéz kiadni extra körítéssel ugyanazt, hogy már van magyar lemez belőle. Itt inkább a magyar nyelven nem létező kiadványokkal van gond, az X-akták pl. ilyen, ezért tartom esélytelennek.

Ez az igényfelmérés is totál felesleges volt szerintem, mivel már létező, legyártott termékekről van szó, nem olyan filmekről, amiket le is kell gyártani magyar vonatkozással. Ha valami netán nem jönne itthon, ott kell levadászni, ahol létezik magyarul.
0
2015. október 10., szombat 15:13
Én nem tartom esélytelennek, hisz most a Bontonfilm a forgalmazó. Nagyon sok olyan kiadást kapunk Tőlük, mint pl. Aliens - A bolygó neve: Halál steelbook, Die Hard 1-5.: A Nakatomi Plaza gyűjtemény, Star Wars - A teljes sorozat steelbook és a 9 BD változat, James Bond: A teljes gyűjtemény több kiadásban, Jurassic Park részek ismételt kiadása, Jurassic World - limitált, dinoszaurusz-szobros változat és azon se lepődnék meg, ha a Paramount jogok is hozzájuk került volna, mert számomra kicsit furcsa, hogy a Terminator: Genisys - limitált, fejszobros változat is megjelenik itthon.
Szóval kapott végre Magyarország egy jó forgalmazót, akik - eddig legalábbis úgy tűnik - tényleg a filmgyűjtőkért vannak és még igényfelmérést is készítenek, nem úgy, mint a többiek.
Szerintem, ha valaki ki tudja adni Magyarországon is az X-aktákat, az épp a Bontonfilm és remélem hamarosan kapunk is tájékoztatást Tőlük.
0
2015. október 10., szombat 12:49
Engem az x-akták blu-ray-el kapcsolatban csak az orbitális csonkolás ijeszt meg. Itt a két egymás melletti képen jól látszik miről beszélek:
https://www.google.hu/search?q=x-files+series+blu+ray&biw=1360&bih=614&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI-MLvzr63yAIVBLMUCh1Augyu#imgrc=VmqA8hHuBQPDdM%3A

Szépnek szép, de... hát... nem tudom... Nekem ez soha sem tetszett, inkább legyen bal meg jobb oldalt egy kis fekete csík, mint ez, részemről legalábbis. (Viszont a magyar megjelenés amúgy is esélytelen szerintem. Még dvd-n sem tudott kijönni)
0
2015. október 9., péntek 22:16
Európában is megjelenik az X-akták, ami eddig biztos, hogy Svédországban, Norvégiában és Dániában is lesz idén.
Nagyon jó lenne, ha a Bontonfilm itthon is kiadná....

0
2015. október 7., szerda 22:12
Nekem érdekelne egy teljes X-akták sorozat Blu-ray változatban. Valóban USA-ban dec. 8-ától kapható!
0
2015. október 7., szerda 13:59
Amikor lesz majd a németeknél vagy franciáknál, akkor jó, ha a Bontonfilm előre jelzi a Stúdiónak, hogy a cseh nyelven kívül a magyar nyelv is szerepeljen majd a kiadáson. :) Nem szeretnék erről is lemaradni, mint a Trónok harcáról vagy a Jóbarátokról,ahol még egy magyar feliratot se kapott sehol a kiadvány, igaz az Warner Stúdió.
0
2015. október 7., szerda 13:51
A remény hal meg utoljára :)
0
2015. október 7., szerda 13:48
Azt nézted, hogy Amerikán kívül hol jelenik meg az X-akták sorozat BD-n?

Mert a blu-ray.com szerint sehol. Innentől kezdve tökéletesen esélytelen.
Se a németeknél, se az angoloknál, se a  franciáknál nem lesz egyelőre.

Úgyhogy az európai premier nem nálunk lesz :)
0
2015. október 7., szerda 12:22
Tisztelt Bontonfilm!

Nagyon szeretnénk, ha az X-akták sorozat (1-9 évad) gyűjtői változata idehaza is kapható lenne Bluray változatban. Külföldön , ha minden igaz december 8-tól lesz kapható.

A másik sorozat a Heroes / Hősők , amit csak ha feliratosan adnak ki Blurayen az is jó, de nagyon jó lenne, ha ez a sorozat is kapna egy Bluray megjelenést. Külföldön már a Heroes Reborn megy és nagy sikere van. Itthon is sokan szerették ezt a sorozatot.

Válaszukat az előző kérdésekkel együtt előre is köszönöm!
0
2015. október 6., kedd 19:49
Azért reméljük azzal tisztában van a kiadó, hogy nem volna szerencsés mindent kvázi egyszerre, vagy egy hónapon belül kis különbséggel megjelentetni, mert az igencsak sokkolná a (potenciális) vásárlók pénztárcáját...
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2015. október 6., kedd 17:57
:(

A Die Hard Nakatomi kiadas mennyit fog "csuszni"?

Koszi
0
2015. október 6., kedd 16:17
A türelmi időszak még nem ért véget. Az október még sajnos ilyen csúszkálós lesz, amíg be nem állnak a dolgok.
0