Keresés

Bontonfilm

2015. augusztus 25., kedd 19:49
Tisztelt Bontonfilm!

Meglepve olvastam az őszi/téli megjelenési kitekintőben, hogy a Minyonok című film idén csak BD-n jön, DVD-n pedig csak majd januárban valamikor (???).

Biztos megéri a DVD-megjelenéssel olyan ziccert kihagyni, mint a Karácsony?

Köszi a választ!

Üdv.,

vape
0
2015. augusztus 25., kedd 12:08
Kedves Bontonfilm!

A Maggie című filmet nem lehetne BD-n is kiadni?
0
2015. augusztus 25., kedd 8:52
Tisztelt Bontonfilm!

Két kérdésem lenne.
1. Elkezdődött már a teszt? Ha igen, várhatóan összejön majd a kívánt mennyiségű előrendelés?
2. Ha megjelenik a BD, tényleg csak ez az egy extra lesz a lemezen, mint ami az adatlapon olvasható? Nem ugyanazzal a specifikációkkal jelenik meg nálunk a lemez, mint külföldön? Mert a külföldi kiadáson két extra van:
- A 12 éves projekt - 19 perces
- Közönségtalálkozó Richard Linklaterrel és a szereplőkkel - 52 perces

http://www.blu-ray.com/movies/Boyhood-Blu-ray/103595/#Review
(A  Special Features and Extras  részben olvastam.)

Nekem ez a kiadvány lenne az első Blu-ray lemezem, ha megjelenik, és nagyon örülnék neki, ha megjelenne. (Szeintem nem vagyok ezzel egyedül.) Legyenek szívesek megjelentetni, az összes extrával, ami a külföldi kiadáson is rajta van, magyar felirattal! (-: Nekem személy szerint nem lenne baj, ha esetleg még mindig csúszna a megjelenés, csak legyen egy tökéletes (BD-)kiadása a filmnek itthon is. A VILÁG (EGYIK) LEGJOBB FILMJE nagyon megérdemelné!!!

Válaszukat előre is köszönöm.
0
2015. augusztus 23., vasárnap 23:01
A Watchmen csak Amerikában Warner, a világ többi részén Paramount.
0
2015. augusztus 23., vasárnap 22:49
Nálunk nem a Warner film véletlenül?
0
2015. augusztus 23., vasárnap 22:47
A Watchmen engem is érdekelne, de Paramount film, tehát nem a Bontonfilmhez tartozik.
0
2015. augusztus 23., vasárnap 13:19
Pár film érdekelne még dvdn.
-Napfény
-Kéjjel-nappal
True lies(szinkronos)
-Top gun
-Kémes hármas
-Vissza a jövöbe trilogia
-King kong(2005)
-Fantasztikus négyes és az ezüst utazo
-Jurassic park 2-3(vsgy az egèsz trilogia)

Köszöm a válaszukat.
0
2015. augusztus 23., vasárnap 12:42
És a Napfény c. Danny Boyle film is.
0
2015. augusztus 23., vasárnap 12:37
Üdv!
Engem a Watchmen - Az őrzők és a Harcosok klubja .c filmek érdekelnének kék lemezen.
0
2015. augusztus 23., vasárnap 3:54
Ezeknek a Ridley Scott filmeknek az újbóli blu-ray megjelentetését tervezi a kiadó: Gladiátor, Mennyei királyság és Robin Hood?
Illetve többen is felvetették a Legenda című filmet, ami elvileg Universal film, bár sok helyen a Fox forgalmazza.
0
2015. augusztus 21., péntek 20:07
Köszönöm a választ Bontonfilm-től X-akták kapcsolatban! Már nagyon várom az újabbi hírről!
0
2015. augusztus 20., csütörtök 22:32
A Szarvarvadász EMI Films,DVD-elsőként a Jupiter film adta ki,utoljára a MIRAX.
0
2015. augusztus 20., csütörtök 21:42
Kedves BONTOFILM!

Köszönöm a válaszokat, és a maximálisan korrekt hozzáállásotokat! ;-)

Pár újabb kérdés felmerült azok kapcsán is:

1. Ahová ezt írtátok:
"magyar szinkron és felirat is van a 3DBD kiadványon (nincs még beütemezve a megjelenése)."
- az azt jelenti, hogy megjelentetitek, de még nem tudjátok mikor?


2. Csak olyan kiadványokat jelentettek meg, amelyeken van magyar szinkron és felirat is?


3. A "Tremors" sorozat, a "Szarvasvadász", az "Asszony illata" mind Universal Pictures filmek. A "Selyemgubók 1-2" pedig 20th Century Fox alkotások. Úgy szólt a hír, hogy többek között a fenti két filmgyár filmjeinek kiadását vállaltátok.
- Miért írtátok, hogy "nincs jogotok" ezekre a kiadványokra? Ezt nem értem.


4. "– A dolgozó lány:  sajnos nincs magyar változat a kiadványon."
Bár annak a filmnek etalon az eredeti szinkronja, de én abszolút egy gyűjteménybe való filmnek tartom, így angol nyelven is örülnék neki.
- Miért nem jelentetitek meg így, ha más mód nincsen?


5. "Sárkányszív:  Csak a harmadik rész van tervben, de az is csak elegendő érdeklődés esetén."
- Miért nem mozdultok el a régi klasszikusok irányába? Az első rész a fantasy rajongók között legenda lett (ráadásul a magyar szinkron itt is etalon), a második részt jobb nem is említeni, a harmadikról most hallok először, de nem is érdekel.
Kár volt ehhez a kerek, "kész" történethez folytatásokat gyártani! Én azt gondolom, hogy a cím rajongói között nagy érdeklődés lenne az első részre. Kérlek, gondoljátok meg!

Várom ismételt válaszotokat!

Köszönettel: Piftuka
0
2015. augusztus 20., csütörtök 21:20
Én sem tudom,h ez kihez tartozik,de én egy Hullajóval állnék a kérdezők sorába.
0
2015. augusztus 20., csütörtök 18:08
Egy Terminátor 2-re,3-ra én is azonnal beruháznék !
0
2015. augusztus 20., csütörtök 17:48
Ez is igaz, sajnos :(
0
2015. augusztus 20., csütörtök 17:41
Ez igaz, de én nem hinném, hogy csak egy felirat miatt legyártanak a mi kis piacunkra egy teljesen új változatot.
0
2015. augusztus 20., csütörtök 16:50
Biztosak az infók az Egy maréknyi dollárért BD esetében? Én még a világon nem találtam olyan változatot belőle, amin lett volna magyar szinkron és felirat.

A Ragadozó 2 BD-n viszont valóban van magyar audio és feliratsáv, mivel évek óta megvan az első hazai kiadása (a korábbi DVD-változat is tartalmaz szinkront).
0
2015. augusztus 20., csütörtök 16:45
Azon sajnos nem volt magyar felirat. Xpress-en se kapható már.
0
2015. augusztus 20., csütörtök 16:14
Dühöngő bika már megjelent!
0
2015. augusztus 20., csütörtök 16:14
Sőt, én még a 3. részt is bevállalnám annak ellenére, hogy az tetszett legkevésbé az 5 közül!
0
2015. augusztus 20., csütörtök 13:10
Kedves Bontonfilm,

Az iránt érdeklődnék, hogy a 12 dühös ember, a Dühöngő bika, és az Amerikai szépség című filmek Blu-ray megjelentetésére látnak lehetőséget?
0
2015. augusztus 20., csütörtök 11:35
Egy Terminátor 2-re én is azonnal beruháznék, de szerintem ezzel vagyunk így egy páran :)
0
2015. augusztus 20., csütörtök 11:18
Tisztelt Bontonfilm!

Én a Kapitány és katona újrakiadására lennék vevő BD-n, és jó lenne a Holtodiglan BD-t is normál tokkal beszerezni, az InterCom terjesztette digi nem nyerte el túlságosan a tetszésemet.

A Stretch (magyarul asszem Felnyomva) című, a Universalhoz tartozó film hazai megjelenésére várok egy ideje. Amennyire tudom külföldön a BD-változatra került szinkron és felirat is.

Úgy hallomat, hogy az Üzlet bármi áron Blu-rayen belső borítóval jelent meg. Örülnék neki, ha ez a jó szokásuk az összes BD-kiadványukra kiterjedne.
0
2015. augusztus 20., csütörtök 9:10
Tisztelt Bontonfilm!

Az olyan kiadványok esetében, amelyekről sikeresen lemaradtunk (elsősorban Kommandó, Számkivetett), lemondhatunk BD-n, vagy van némi halvány reménysugár, hogy készüljön belőlük magyar változat is?

Emellett én is csatlakoznék a független filmek után érdeklődőkhöz. A menekülő ember pl. semmilyen optikai hordozón nem jelent meg Magyarországon, de talán a többi Schwarzenegger-filmre is lenne kereslet BD-n. A T2 és az Emlékmás jogait nem lehetne megkaparintani? A menekülő emberre már több mint tíz éve várok mindhiába.
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.
0